Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! Mit csináltok...

Kedves anyukák! Mit csináltok az üres bébiételes üvegekkel? Van olyan hely ahova leadjátok őket és meg lehet venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Én anyumnak adtam őket, ő szokott elrakni erős paprikát meg ilyen dolgokat bele:D

A piacokon szoktak venni nálunk ilyen üvegeket. Nézz szét, kérdezgess:)

2013. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Felhasználom a legtöbbet: lekvárt teszek el bele,egyéb apróságokat amiket a spajzben tárolok.

Szüleimnek és párom szüleinek is viszünk időnként,szintén befőzni jó (nem használunk el sok lekvárt egyszerre)

2013. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

én fagyasztható alapanyagokat szoktam elrakni benne, amiből később a babámnak főzök.


vagy ha nagyobb adagot sikerül főzni neki, akkor másnapig abban tárolom, és másnap is azt eszi a babám.

2013. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az egész családnak csináltam belőlük fűszertartót! Csak üvegfesték kell hozzá!
2013. febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi odaadjuk egy ismerősünknek, aki paprikakrém és hasonlók eltevésére használja. Néhányat megtartottunk apró tárgyak (szögek, csavarok, gombostűk stb.) tárolására.
2013. febr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is lekvárt, fűszereket tárolok bennük.
2013. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én azokat a bébiételeket tárolom bennük, amit itthon csinálok.
2013. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
csavar, tipli, polctartó, szög, mittudomén mi van még a szerszámos ládába olyan kis kacat, ami nagyon fontos, nem lehet kidobni, de kupi, az van tőle... az ilyeneket tettük bele.
2013. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a pincébe gyujtom oket egy dobozba és ha osszegyult X mennyiség,akkor elviszem a szelektiv hulladékgyujto konténerhez, a tobbi kidobando uveggel egyutt.
2013. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én éppen tegnap cimkéztem fel őket és pakoltam bele az összes fűszeremet !!
2013. febr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!