Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok hasznos tanácsot...

Tudnátok hasznos tanácsot adni hozzátáplálás elkezdésével kapcsolatban? Tiszta káosz van a fejemben.

Figyelt kérdés

Jövő héten kezdeném, a védőnő csak 2 hét múlva jön.

Találtam a milupa honlapján egy táblázatot, hogy mit lehet adni már 17. hetes kortól, de összezavarodtam.

Írják, hogy rizs-kukoricalisztet lehet adni főzelékek sűrítéséhez. Azt hogy készítsem el?

Zöldségek közül burgonya, répa, sütőtök, cékla, fejes saláta. Ezeket hogyan?

Tudtok ajánlani egy jó kis weboldalt, ahol vannak receptek?

Egyébként először úgy szeretném kezdeni, hogy csak almát adok neki tízórai pár napig pürésítve és szép fokozatosan bevezetni a fent megnevezetteket. De káosz van a fejemben, hogy mégis hogyan?

Előre is köszönöm.


2013. febr. 22. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szép lassan elkezditek, és lesz idő még hogy kitisztuljon...ahogy bevezetsz egy-egy új ízt, tudni fogod, hogy majd mit lesz jó mivel kombinálni, stb.

Én szép lassan csinálom: levekkel kezdtem csak! aztán jött az almapép, sárgarépapép, őszibaracklé almával, most vagyunk a sütőtöknél, következő lesz a banán, aztán talán a krumpli, és egyre bátrabban fogod te is próbálgatni az új dolgokat. Jelenleg még minden új dolognak adok egy hetet, tényleg nem hajt a tatár minket!

És az elején még két étkezés között kóstoljatok, ha már eszik egy kis mennyiséget, akkor van értelme ezzel kezdeni egy étkezést és a maradékot kipótolni szopival (anyatejjel, vagy tápszerrel).

2013. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És ezt is feltétlenül olvasd végig:

[link]

2013. febr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!