Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós kisfiamnak beba ha-t ír...

8 hós kisfiamnak beba ha-t ír fel a doktornő, de 2300 ft és semmi ok rá, hogy ha-st egyen. Se én, se apuja nem tejallergiás. Ráadásul 4 hós kora óta eszik sima tejpépet. Mostmár krémtúrót, túrót, joghurtot is. áttérhetek szerintetek a sima tápszerre?

Figyelt kérdés

milyet vegyek és hol?mennyi a dmes és van belőle HA-s?

a doktornőnek nem szólnék.ha nem kérek receptet,az nem fog feltűnni neki?


2009. szept. 9. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

fel fog tűnni neki.

szólj neki, h nem azt akarod adni a babádnak, aztán kész.

dmesből nincs HA-s. irass vele rendeset nyugodtan.

2009. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ezt írta fel a doktornő, húzós ára van, de nekem még nem jutott eszembe ezt felülbírálni. A legelején a védőnő viszont utalt rá, hogy ne adjak a babának rossmannos, meg dm-es ilyenolyan tápszereket, így én ezt azóta is tartom, bár a fogamat szívom. Én eddig HA-s tápszert csak patikában láttam, de lehetséges, hogy létezik máshol is, csak vaksi vagyok. Nálunk sem allergiás senki a tejre amúgy.
2009. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A doktornődet te kérted meg, hogy írjon fel tápszert? Csak azért mert 6 hónapos kor felett csak HA-st írhat fel, ha másmilyet akarsz azt recept nélkül kell megvenni. Ha már eszik más tejterméket, akkor tényleg semmi ok rá, hogy HA-st igyon. DE azért ne DM-essel kezdjetek. Én kb 10 hósan adtam DM-est a babámnak, de ő elejétől tápszeres volt. 6 hóig HA-t, utána sima Humanat evett és a DM-est se rendszeresen kapta, hanem felváltva a Humanaval.
2009. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért érdekes. miért pontoztatok le? szerintem semmi rosszat nem írtam. bár ti tudjátok...
2009. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!