Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alma székletfogó?

Csillanyu kérdése:

Az alma székletfogó?

Figyelt kérdés
6hónapos babám egy hete kapja az almát de azóta nem is kakil csak ha megkakiltatom.Lehet hogy az alma?Hagyjam majd lesz székĺete vagy néha inkább kakiltassam meg?(szélcső)
2013. febr. 22. 12:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, az alma és a sárgarépa székletfogó. A megkakiltatás pedig sajnos hozzászokáshoz vezet, nehezebben fog utána egyedül kakilni. Túlcukrozott langyos kamillateával próbálkozhatsz :)
2013. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen lehet az alma miatt. baracklé vagy pép visszont jó rá. az lazítja a székletet.
2013. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem kakilt 2 hónapos koráig magától és minden nap segítettem neki szélcsővel! Nem szokott hozzá!
2013. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És 2 hónapos koráig mit kapott enni?
2013. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
sütőtök és őszibarack szélet lazító!
2013. febr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4-es ha nekem szólt anyatejet!!!!
2013. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha támadásnak vetted, nem annak szántam, csak a hangsúly nem megy át gépen keresztül. :)

Amíg kizárólagosan anyatejes a baba, addig az sem baj ha hetekig nincs széklete a babának. Azt jelzi, hogy nagyon jól fel tudja használni a szervezete és nincs salakanyag vagy csak nagyon kevés, ami csak napok/hetek után gyűlik össze és ürül ki.

Minden jót!

2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt nekem is elmondták! De mivel minden nap délután már feszült a hasa és ordított én inkább megkakíltattam és utána nem volt problémája! És mindig rendes adagot nyomott ki!
2013. febr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam a barack megfogja...És az almától fájhat is a hasa???A kérdésem után kakilt egy hatalmas csomagot...
2013. febr. 22. 15:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Persze! Főleg ha sok a sava!
2013. febr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!