Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hós kisbabának mit kentetek...

4 hós kisbabának mit kentetek ekcémás bőrre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Sudocrem
2013. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a Sudecremtől még rondább lett.

Linola Fett fürdetőolaj heti 3x, a többi napon a DM ultra sensitív fürdetője és olaja, a foltokra nap 3-4 alkalommal Linola krém, este és reggel glicerines testápoló.

2013. febr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
shea vaj, szteroidos krém
2013. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szteroidos krémet én nem ajánlok. Én kókuszolajat kentem az enyémre és attól elmúlt pár hónap alatt végleg. Ha nagyon csúnya volt akkor kevertem hozzá ricinus olajat is ami jó még ekcémára.
2013. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kókuszzsír, she vaj, mindkettő nagyon tuti
2013. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kókuszzsírt,kókuszolajat hol vettétek?Milyen fajta?Azt kipróbálnám. Csak a két kis vádlián van egy kis folt,picit száraz csak, nem piros.

Hidrofiles fürdetőt nem szabad elhagynunk.

2013. febr. 22. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Én már nem emlékszem hol vettem, de 1 liter 1500ft nagyon sokáig elvan kb 4 hónapja vettem és még a fele megvan legalább. Bio boltban tuti lehet venni, vagy natúrboltban de akár a neten is körül nézhetsz. Én Barco-t vettem.

Szteroiddal az a baj hogy az nem gyógyít csak ideiglenesen enyhíti a tünetet.

2013. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!