Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon síros babák anyukái...

Nagyon síros babák anyukái Ti, hogy élitek meg ezt?

Figyelt kérdés
Az én babám 5 hetes és egy hete nagyon síros lett.Néha hasfájása van,de legtöbbször nem tudom miért sír.Annyira keservesen tud bömbölni,hogy teljesen kétségbe tudok esni.Pedig nem lehet éhes,a pelus tiszta és sokszor nem is hasfájósan sír.Olyankor kézbe veszem sétálgatunk énekelek neki,de semmi sem segít.Nagyon el vagyok keseredve és olyankor rossz anyának érzem magam,főleg amikor elvesztem a türelmem,mert már nem tudok mit tenni és a picuri csak sír és sír!Mit tehetnék,hogy segítsek neki????
2009. szept. 9. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma. Én meg szoktam lepni ilyenkor az enyémet. Volt, hogy én is legörbítettem a számat és szomorú képet vágtam, amin meglepődött, majd jól kinevetett. Lehet próbálkozni a masszírozással vagy tologathatod egy kicsit a babakocsiban, meg mindennel ami csak eszedbe jut. Sajnos idő kell míg kitapasztalod, hogy mi a sírás oka. De előbb-utóbb menni fog nyugi!
2009. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
masszírozni szoktam,sajnos a babakocsit utálja,még a hinta nyugtatja meg néha,de az is csak egy fél órára:(((
2009. szept. 9. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Vigasztalásképp mondom, hogy fél óra hosszú idő egy ilyen pici babánál! Ha addig nyugton van valahol, az jó, ne keseredj el!
2009. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!