Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő míg elapad a tejem?

Kíváncsicska kérdése:

Mennyi idő míg elapad a tejem?

Figyelt kérdés
15 hós lányom 1 hónapja nem szoptatom, de még mindig van tejem.Mivel tudnám teljesen elapasztani?
2013. febr. 22. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
(Én örülnék, hogy még mindig van tejem és beletenném az ételeibe.) Úgy hallottam, hogy ha zsályát fogyasztasz akkor attól alább hagyhat, (és talán a hideg vizes borogatást is erre szokták javasolni.)
2013. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tehetem bele.Nem hiába választottam el.Oka volt.köszi.
2013. febr. 23. 08:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van gyógyszer is amit tudnak adni, hogy elapadjon a tejed.
2013. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jól tudja az utolsó! van gyógyszer amit az orvos ír fel hogy elapadjon
2013. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoptatom a lányomat 1hónapos kora óta már,mert sehogy nem tudtam visszahozni a tejemet.Mikor 3 hónapos volt,akkor is volt még tejem.Én elkezdtem rendes fog gátlót szedni mikor picit véreztem,mert nem akartam annyit várni már mig helyreáll a tej miatt.De van gyógyszer,amit doki ir fel és elapasztja.
2013. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Urtica Urens 30ch - homeopátiás "gyógyszer", patikában lehet venni, nekem 1 hét alatt teljesen elapadt tőle a tejem.
2013. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
AZ urtica urens nevű bogyót pont tejserkentésre szokták javasolni...
2013. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló, az urtica urens homeós bogyó egyaránt jó tejserkentésre (kisebb mennyiségben) és tejapasztásra is (nagyobb mennyiségben). Érdekes, de így van. Kedves kérdező, a hideg vizes borogatás is csökkenti a tejtermelést (persze óvatosan, nehogy megfázz tőle).
2013. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :D
2013. febr. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!