Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 6 hónapos baba tesz...

Egy 6 hónapos baba tesz különbséget az ennivaló (tápszer) és innivaló (víz) között?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elég rosszul evett a kislányom(7kg). 1 hónapja már csak tápszert kap és napi egyszer zöldséget. Egy étkezésre örültem ha eszik 100ml-t. Kicsit féltem, kevés folyadékot fogyaszt ezért vizet adtam neki mellette. Most úgy néz ki hogy megnőtt az étvágya, mert minimum 120ml-t eszik és mellette még 50-75ml-t iszik. Amúgy jó kedélyű, vidám baba.
2013. febr. 23. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyne tudná. egyik édes és ize van másik íztelen.


7 kilóval szép súlyú baba, ezen nem aggódnék. ha eszik mindig ennyit akkor ennyi amit akar.

2013. febr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy tesz!Az én 4.5 hónaposom is simán.Igaz,ő szopik leginkább(kevés pótlást kap csak),de semmi folyadékot nem hajlandó elfogadni(víz,tea)grimaszol,és egyből kiköpi.Hogy érted,hogy mellette 50-75 ml-t megiszik?Napközben,vagy tápszer után?Mert ha utána,akkor adj neki több tápszert,hiszen abban van a tápanyag,a kalória,nem a vízben.Az csak eltelíti a pocakját.A 7 kiló pedig teljesen rendben van,gondolom megduplázta a születési súlyát.2 fiú4.5 hónapos kis csaj anyukája
2013. febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat. A tápszer után iszik. Adnék neki többet de nem hajlandó többet enni. Nem minden étkezés után de elég gyakran.

Igen a születési súlyát már bőven megduplázta. 3200g-mal született. És kb.1-1,5 hónapja tápszeres.

2013. febr. 24. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok.Akkor pedig bízd rá.Erőltetni nem érdemes,mert megutáltathatja vele az ember.Adj annyi tápszert,amennyit kíván,és pótold folyadékkal.Esetleg adj tejpépet.
2013. febr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!