Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nestlé 250ml-es gabonás...

Nestlé 250ml-es gabonás folyékony innivaló-ennivaló tejpépet kaptam ma ajándékba. Adott már valaki ilyet a babájának?

Figyelt kérdés
Ezt adhatom tápszer helyett is?
2009. júl. 12. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia az én babám imádja olvasd el a hátulján hogy tápszerből van igy nyugottan eheti csak ez izes nem tudom hogy gyümölcsös vagy kekszesset kaptál de én délután szoktam adni a lányomnak:)) igy hirtelenn ennyi jutott eszembe neked legyen szép estéd szia
2009. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is imádja! Szinte egyszerre megiszik 250 ml-t, legyen bármelyik ízű! Csak elég húzós az ára, bár vagy a DM-ben, vagy a Rossmannban most akciós volt...

Add neki bátran! Az íze engem a csokis tejitalokéra emlékeztet. Krémes és jó ízű!

Már csak azt lenne jó tudni, hogy más cég is forgalmaz ilyet, "ócsóban"

2009. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mind a két félét kaptam és holnap ki is próbálom. Adok neki reggelire.

És akkor ezt nem is kell kóstoltatni, csak adok neki annyit mint a szokásos tápszer adagja?

2009. júl. 12. 21:55
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok én nem kostoltattam csak attam neki semmi baja nem lett töle:))
2009. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon finom,a lányom oda van érte.Csőrös Aventos üvegből issza és van,hogy vacsorára kapja.Nagyon tömény ,teljes étkezés helyett ajánlják.Néztem a kalória értékét,magasabb,mint egy 220 grammos bébi étel.Először én sem mertem adni neki,de már 1 éves.Semmi baja nincs tőle,pedig egy fél dobozzal húzott le elsőre:).
2009. júl. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!