Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kellene aludnia egy...

Mennyit kellene aludnia egy három hetes babának két etetés között?

Figyelt kérdés

az az érzésem hogy nem tud napközben normálisan aludni... nagyon sokat ordít, de nem a hasa fáj hanem valószínűleg fáradt, mert amikor felveszem és kicsit rázom akkor megnyugszik és abbahagyja...

de mégis mitől lehet hogy nem tud pihenni?? három óránként próbálom etetni, mert ha tovább hagyom aludni akkor meg estére készül ki teljesen. És hajnal kettőig ordít. Míg, ha viszonylag rugalmasan betartom ezt a három órás kurzust akkor 11 körül már béke van és nyugalom, reggelig normálisan tud pihenni. Mi a frászt csináljak szegénnyel?? Ördögi kör... :(


2013. febr. 23. 18:22
 1/3 A kérdező kommentje:
*estére kikészül teljesen, mert akkor nem tud enni eleget, és baromi éhes lesz, mire el kéne tenni holnapra.
2013. febr. 23. 18:24
 2/3 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy a nagy könyv szerint mennyit kellene aludnia,de emlékeim szerint,a kisfiam 3 hetes korában evett,nézelődött kb fél-3/4órát,és újra beájult.2 órát aludt,majd újra evett,stb.Ha az öledben megnyugszik,sztem altasd el ott,majd tedd be a helyére.ha jól értelmezem költened kell hogy egyen?és ha hagyod pihenni,és akkor eteted ha felkel?napirendet kellene valahogy elkezdeni beállítani sztem...
2013. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen.. harom orankent probalom etetni. Persze nem szigoruan de nagyjabol harom orankent. Ez megy mar egy hete.. Ket hetes koratol. Es ket napja nem mukodik. Hiaba altatom az olemben, brteszem a kisagyaba es negyed ora mulva megint ordit...
2013. febr. 24. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!