Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapit érdemes venni?...

Habtapit érdemes venni? Kihasználta a babátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
nem, nem
2013. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. A két nagyobb gyerekemnek is volt, de felesleges volt, csak letettük a szobában, de csak szétdobálták. Közben költöztünk, és most a járólapos részen nagyon jól jön, hogy ne fázzon fel. Egy részt "lehabtapiztunk" ahol játszhat. Néha most is előfordul, hogy szétdobálja, de a hideg kőnél sokkal jobb. Nekem pl sose maradtak meg pléden vagy takarón. Mindig összegyűrték, lemásztak róla.
2013. febr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek nem szedték szét. Nekem azért volt nagyon hasznos, mert bukósak voltak a gyerkőcök, és sokszor evés után félórával is jött vissza tej, amit könnyebb volt egy mozdulattal feltörölni a habtapiról, mint plédet vagy szőnyeget sikálni.

Most már mindketten ovisok, és arra használom a habtapikat, hogy tavasszal-nyáron lerakom az erkélyre, azon játszhatnak, napozhatnak, aztán használat után összeszedjük, hogy ne porosodjon meg.

2013. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nekünk számos-betűs habtapijaink vannak, amikben kevés az apró rész, így ha ki is esik, minimális káromkodással összerakható :))
2013. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszadóhoz hasonlóan szintén számos-betűs habtapink van, és nagy hasznát vettük. Pléden nem maradt meg kisfiam, de ez nagyon jó volt arra, hogy ne kelljen a hideg kőre csak úgy letennem. Összesen 36 db van belőle, kiraktam egy jó nagy kockát belőle, azon elvolt, játszott, és nem mellesleg a kúszást-mászást is azon gyakorolta. Na meg ő is bukós volt, tényleg egyszerűbb ezt letörölni, mint plédet vagy rongyszőnyeget állandóan mosogatni, sikálni.

Egy szónak is száz a vége: mi nagy hasznát vettük.

2013. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal atomjaira szedte, és 5 másodpercet nem tartózkodott rajta. Ráadásul rágta is, úgyhogy azzal a lendülettel csomagoltam is vissza :(.
2013. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam cirka másfél éve "használja", így mondhatom kihasználjuk. Szerintem igen, érdemes venni!
2013. febr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt, és nem is éreztem hiányát. Pedig járólapos nagy részt a lakás, de nem kellett sosem.
2013. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy látom megoszlanak a vélemények!Szerintem venni fogunk és kipróbáljuk!Köszönöm a hozzászólásokat!
2013. febr. 24. 12:13
 10/13 anonim ***** válasza:
mi rendeltünk a rövidáru boltban egy hatalmas 20 nm-es vastag szivacsot,azt leterítem pokróccal,vagy ágytakaróval,és azon bóklászik a kisfiam.
2013. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!