Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habtapit érdemes venni?...

Habtapit érdemes venni? Kihasználta a babátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 09:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
MI vettünk, nálunk nagyon jó szolgálatot tett. MIvel kutyánk is van, szőnyegünk nincs, így a habtapit tettem le amjg füldönfetrengős- mászós volt a lányom, hogy ne fázzon fel, illetve puhára huppanjon ha borul:).
2013. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Arról nem is beszélve, hogy sokkal könnyebb feltörölni, tisztán tartani ha lebukja vagy ilyesmi, mint a szőnyeget.

2013. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát ez sokmindentől függ. Hogy milyen a lakás, hol mászkálhat a baba stb.

Nálunk a nappaliban van egy hatalmas babakarám, aminek ugye nincs alja, így az egész ki van rakva habtapival. Nekünk nagyon praktikus, könnyű tisztán tartani, meleg, puha, könnyű rajta csúszni mászni. Viszont az én kisfiamnak is volt egy olyan időszaka, amikor naponta többször szétszedte és rágcsálta, egy idő után feladtuk, hogy ki legyen rakva a mintája, azóta mindig össze-vissza van az egész :)

2013. febr. 25. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!