Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kislányom nagyon félős...

7 hós kislányom nagyon félős lett, állandóan rajtam lógna folyton ölelésre vágyik. Rajtam és az apukáján kívül ha valaki az ölébe veszi ordít. Ez elég kellemetlen, mert nem tudunk társaságba menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ez a szeparációs szorongás, majd elmúlik magától is. Ha fél az idegenektől, akkor ne erőltesd, hadd üljön csak a te öledben. Pár hónap alatt elmúlik.
2009. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sok mindent nem tehetsz, ez a szeparációs szorongás, természetes. Próbáld meg másokhoz (nagyszülők, nagynénik, stb) szoktatni, többet vinni társaságba. Hónapokig is eltarthat, de idővel javulni fog. 13 hónapos baba anyukája.
2009. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Mindenki azt mondja hogy elrontottam a gyereket hisz ha sírt felvettem, túl sokat szeretgettem és most nem tud tőlem elszakadni. Éreztem én hogy nem erről van szó, de mégis kicsit elbizonytalanodtam.
2009. szept. 9. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk még akkor is sír, ha az apja ott van, de én kimegyek... majd elmúlik.
2009. szept. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!