Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell - ajánlott...

Mikortól kell - ajánlott hasra tenni a babákat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 24. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már egy naposan így szeretett feküdni a kisfiam és a két lányom is.
2013. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkét lányos hason feküdt. Oldalt nem maradtak meg, háton meg féltem, hogy megfulladnak a büfitől.
2013. febr. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ket honapos koratol kezdve mindenkeppen. Hadd erosodjon a karizom, hatizom. Ha nem nagyon szeret hason lenni, akkor is muszaj egy picit 'eroltetni', megha az csak napi 5 perc is lesz.
2013. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármikor teheted hasra,az neki csak jó,mert úgy fog erősödni a hátizma,úgy tanulja meg emelgetni a fejecskéjét.Én is jobb szeretem úgy altatni a büfi miatt,így ha visszajön valami akkor nem fullad meg.
2013. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most 5 hetes kislányom, akkor még nem vagyunk elkésve... eddig valahogy kimaradt , csak ritkán volt hason, nem is szereti , aludni meg pláne nem alszik úgy , de akkor elkezdjük gyakorolgatni :)
2013. febr. 24. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
1 naptól fogva hason van.imád hason lenni,háton nem is nagyon játszik.nagyon erős baba,7 hónapos,egy hónapja mászik,sztem nagyban befolyásolta az,hogy szinte csak hasalt.
2013. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyereke válogatja, van amelyik első naptól kezdve szeret hason lenni, mások csak akkor, amikor már meg tudnak fordulni.

A lányomnak egy hónapos korában esett le a köldökcsonkja, addig mondta a doki néni is, hogy nem kell erőltetni a hasalást. Amúgy kb 3 hónapos koráig nem nagyon szeretett hason lenni ha letettem földre, ágyra, csak a karomon ún "alvó tigris" pózban, azt viszont imádta. A hátizma is rengeteget erősödött tőle, sokáig nem is a karjára támaszkodva nézelődött, csak hátból emelgette magát.

2013. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!