Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond ha egy baba rendszer...

Nagy gond ha egy baba rendszertelenül eszik?

Figyelt kérdés
Ugy értem van hogy 1,5 óránként vagy hogy 3 óránként eszik.Probáltuk rendszeresen 3 óránként etetni,de nem ment.
2009. szept. 10. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
szia.én alvás kérdéseben nem vagyok ilyen óra párti,majd alszik ha elfáradt és adja a jelzéseket,ha nem álmos és beteszem aludni,abból ugyis csak sírás lesz és azt érem el vele,hogy majd utálni fog aludni.csak akkor teszem le aludni ha ténylegesen látom rajta hogy fáradt,figyeld te is a babád jelzéseit.
2009. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tápszer vagy tejci? Szerintem szopival nem gond, ha rendszertelenül eszik, tápival már neccesebb...de lehet, hogy nincs igazam. Az én fiam is tápis volt és az elején hagytam, hogy ehessen többet meg gyakrabban és komoly hasfájás lett az eredménye. Persze fél óra ide vagy oda nem számít, de a tápszernek azért időt kell hagyni, amíg feldolgozza a pocak az előző adagot. De védőnőt kérdezz szerintem, főleg, ha picurka a bébi.
2009. szept. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt mondom, hogy akkor eszik, amikor éhes, nem szoktuk az időt mérni. Bár a másfél óra kicsit kevés, nem lehet hogy kevés neki az adag, ezért nem bírja ki a 3 órát? Mennyit eszik? Tápszer vagy tej?
2009. szept. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!