Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor altassam magunk...

Most akkor altassam magunk között?

Figyelt kérdés

Babám 13 hónapos. Nagyon rosszul alszik éjjel. Főleg az elmúlt 1-2 hónapban. Sokszor felébred éjjel, nem kell neki a cumi, a tea se, csak sír. Ilyenkor mást nem tudunk kitalálni, mint,hogy átvisszük magunk közé, ott alszik. Viszont akkor meg mi nem tudunk aludni. Forog, feszeleg stb. Én eleve nagyon nehezen tudok visszaaludni, most éjjel is, miután ő visszaaludt, még másfél órát fent voltam. Nappal meg hulla vagyok.

Adtam neki éjszakára Nurofent, hogy hátha a foga bántja, de ugyanúgy felébred.

Éhesnek biztos nem éhes, egyszerűen csak sír.

Nem igazán szeretném,ha minden éjjel köztünk aludna, mert így mi semmit sem alszunk.

Homeopátia beválhat?


2013. jan. 22. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább a férjeddel beszéld meg, hogy ő mit szól hozzá. Én nem altatnám magunk között, mert ahhoz, h ne feküdjünk rá, ne húzzuk a fejére a paplant, ne nyomjuk össze, ahhoz mindkettőnknek éberen kell aludni, az meg nem pihentető és egy idő után kikészülnénk.

Esetleg a kiságyát átvinni a ti szobátokba?

2013. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát a férjem sem annyira rajong az ötletért, főleg,hogy elég komoly szellemi munkát végez, tehát pihennie kellene!

Az a baj,hogy a hálónkat direkt picire terveztettük, mondván csak alvásra kell és nem fér el benne a kiságy!

De már tényleg fogalmunk sincs, hogy mi baja lehet, mit kellene tenni!

2013. jan. 22. 09:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél egy matracot a földre, a kiságy mellé, és fogd a kezét, ha felébred. Adhatsz neki viburcol kúpot is, az jó a nyugtalanságra.


NÉzz utána a szeparációs szorongásnak, mert lehet az is ebben a korban, azon segít, ha mellette alszol, és fogod a kezét.

2013. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és kereshettek valami alvós barátot is, a fiam ennyi idősen kezdett a majmával aludni, azóta is nagy barátja.
2013. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ugyanilyen okok miatt alszok én is a gyerekekkel külön szobába. a házasélet továbbra is működik, mivel elalvás után nem kell végig velük lenni, aludni meg náluk alszok. a nyugodt és pihentető alvás miatt döntöttünk így. a férjemmel ugyanúgy tudok együtt tv-zni, meg bármit épp csak külön alszunk el.
2013. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!