Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan pelenkázod be eleven,...

Hogyan pelenkázod be eleven, rúgkapáló babádat?

Figyelt kérdés
Már most elég eleven, és ez még csak a kezdet, hisz ma vagyunk 2 hónaposak és 1 naposak.Mi lesz később? Főleg mikor már tud akár ülni is.
2013. febr. 25. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Még ha nem tud ilyenkor elfordulni meg lehet oldani. Majd ha nagyobb lesz és ügyesebb adsz neki valamit a kezébe amit nézegethet.
2013. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez csak nehezebb lesz! Egy darabig jó az,hogy adsz a kezébe valamit de az én lányomat már az sem érdekli! Van,hogy hason pelenkázok vagy apa fogja a levegőbe! :) vagy lefogom mert nem lehet vele olyankor bírni! Volt,hogy kakisan is elmászkál! :) De ez van!
2013. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kérdésedből azt hittem, már legalább fél éves a babád... Hát, 2 hónapos babánál még igencsak könnyű. Bár az enyém 4 hónapos, most kezdett nehezedni. Pelenkázás közben kifordul, oldalra fordul, rugdos, sokszor azon szórakozik, hogy elrúgja magát, és hátracsúszik a pelenkázószivacson... A furcsa csak az, hogy ezt csak nálam csinálja. A férjem 12 órában dolgozik, este van csak itthon... Nála megmarad háton és nyugodtan, közben nézi apucit és egyfolytában mosolyog rá...
2013. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 2-án lesz 7 hós. Ne tudd meg:) Rúg, ahogy tud, síkit, verekszik:) Hasra vágja magát akár meztelen is, és elkúszik:) Alig bírom visszatartani. Próbálok oldalra állni, hogy a cicim, gyomrom, méhem ne rúgja szét, mert az sem jó. Van, hogy le kell fogni, mert pelus nélkül elmászik, aztán minden pisis, kakis lesz. A játék nem köti le, miden más sokkal érdekesebb:)
2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

adj valamit a kezébe, amivel lefoglalhatja magát, vagy lógas a pelenkázó fölé valamit, amit elnézegethet.

az enyém is rugdos, rendszerint a cicimet találja el.

az apja szerint rugdosson nyugodtan...., persze, amíg jól gyomorszájon nem találta :)))

én mostmár lefogom a lábát és 'keményen' rászólok, hogy ne rugdosson. remélem, hamarosan megérti :)

2013. febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni röptében pelenkázni :)


Kicsinek kell valami a pelenkázó fölé, amit leshet (nálunk ez egy csüngő zöld növény volt).

Nagyobbat pedig le kell kötni (telefon, távirányító, kulcs, játékkal nálunk esélytelen volt :))

2013. febr. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon erős baba. Rugdos 1000-rel ill. ha úgy tartja kedve még tisztára törlöm a popsiát, vagy épp krémezem ki is fordul. Egyik alkalommal úgy kifordult, hogy hasra vágta magát, csak lestem. Pedig akkor még csak 1 hónap körüli volt.

Szóval ezért tartok a későbbiektől és már most készülök rá, legalábbis így elméletben.

2013. febr. 25. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
ez már csak egyre nehezebb lesz,nekem még 2 hónaposan nyugi volt,de már 10 hónapos,két emberes a pelenkázás,főleg akkor vagyok bajba,ha nagyon bekakált...én egy nagy szétvágott régi,de tiszta lepedőt terítek akkor alá és mászás közben törölgetem tisztára,meg persze mindennel próbálom egy helyben tartani,hát nem egyszerű..és még meddig kell őket pelenkázni...hú
2013. febr. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!