Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babát hány órakor...

5 hónapos babát hány órakor altatjátok este?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki az esti rutin? Az esti alvás előtt mennyit van ébren? Hogy altatjátok?
ápr. 25. 18:33
 1/7 anonim válasza:
Nálunk úgy van,hogy 19 órakor fürdés, vacsi és fél 8-kor már alszik.Fürdés előtt 2-3 órát van fent.
ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Az esti elalvás előtt eddig kb 2 órát volt ébren, de kb 2 hete ez már 3 óra inkább. Attól függően, mikorra jön ki a nappali utolsó alvása (változó, hogy milyen hosszúakat alszik nappal és mikor mennyi ébrenlét után álmosodik el), változó, hogy mikor tudjuk letenni este, azt próbáljuk fixen tartani, hogy fürdés 7 és fél8 között van. Sok esetben rá 1 órára, fél9 körül fekszik, de ma pl rendhagyó volt. Fél5kor kelt, aztán játék, 7kor fürdés, evés és fél8 előtt kicsivel le tudtuk tenni. De tegnap pl elég rosszul jött ki, mert amikor jöttünk hazafelé a sétából, bealudt, és majdnem 7 volt, mire felkelt, így hiába volt utána fürdés evés, 10ig ébren volt, az utolsó 1 órában pedig folyamatos üvöltéssel jutalmazta az altatási kísérleteinket. Szóval minden nap készül valami meglepivel.😅
ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* ja, az altatás: pár percet karban ringatom, ujjszopival nyugtatja, altatja magát közben, és ha jókor rakom le az ágyába, folytatja ezt és egyedül belealszik.
ápr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos baba, de halad az 5 felé, fél 9-9 között fürdetjük, utána etetés félhomályban, kis ringatás, lerakom, fehér zaj, bealszik, és általában 7 körül ébred. Néha korábban, de csak a cumit kell visszatolni a szájába, van hogy fél 9-ig is elalszik.
ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az enyém 5 hónapos és 1 hetes, kb 10 napja kezdődött, de az is lehet picit több, hogy baromi nehéz az esti altatás. Addig ringatva aludt el, már nem akarja, de úgy sem jó neki ha simogatom, ha nem érek hozzá, ha beszélek neki, ha énekelek neki, semmi. 1 órát sír és elalszik. Fogalmam sincs mit csináljak másképp. Próbáltam később is, hamarabb is altatni, változatlan.
ápr. 27. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, van ez a 4 hónap körüli alvási regresszió, nem lehet hogy nálatok most jött el? Nálunk is volt csak picit korábban, ki kellett várni amíg levonul, és utána minden visszaállt.
ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát 3 hónapos korában az 1-2 éjszakai kelést felváltotta 6-10. Arra gondoltam, akkor jött el az alvási regresszió. Most már nem tudom mire gondoljak, hogy mi történt…
ápr. 27. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!