Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos fiamnak almát...

4,5 hónapos fiamnak almát adtam, és annyira +fogta a székletét, hogy az 5. nap segítséggel (kamilla teát javasoltak), tudott csak kakilni. Normális ez?

Figyelt kérdés
3 napja nem adok neki semmit, csak szopizik, +kapja az Édes-Kömény Kamilla teát, de még most sem kakil.Igazából, nem erőlködik, meg nem görcsöl a pocija, csak egyszerűen nincs kaki, viszont pisi, az bőven van, na meg pukizik is nagyon sokat, és gondolom az almától, még büdös is a pukija. A védőnő azt tanácsolta, hogy keverjem az almát valami lazítóbbal, mint pld. krumplival. Nektek mi a véleményetek, és nálatok volt ilyen, ha igen, akkor ti mit tettetek?!
2013. febr. 25. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Komolyan? Ugye vicceltel? Haztartasi keksz osszetevok: buzaliszt, cukor, novenyi olaj, glukozszirup, terfogatnoveloszerek (natrium-hidrogen-karbonat, ammonium-hidrogen-karbonat), etkezesi so, aroma (mesterseges), lisztkezeloszer (natrium-metabiszulfit). Tartalnaz buzat, glutent, szulfitot. Nyomokban tojast, tejet, diofeleket es szezammagot.

Ugy vicceltel? Attol, hogy tudatan vagy (bocsanat a kifejezesert!), nem kellene masnak azt tanacsolni, hogy 4,5 honapos kisbabajanak haztartasi kekszet adjon... A tobbirol mar nem is beszelek.

2013. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
én nem fogok veletek vitatkozni mert nem olvastátok el rendesen azt amit irtam, mindegy. Nem azt irtam hogy adjon neki, meg hogy kötelezö! Én azt adram az én lányomnak és a 3 év alatt csak 1 szer volt beteg! Nem engem kell leszolni, hanem azt aki 4.5 hos babának szalonnát, meg sült oldalast ad! Erröl ennyit.
2013. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

” sajna nem lehet vele

mit tenni. Nálunk mostanába a joghurt meg anyukám

szilva lekvárja segitett. Amugy a krumpli is meg fogja neki nagyon.” Ez irtam a gyengébbek kedvéért. Nem tehetek rola hogy egyes emberek nem tudnak olvasni.......

2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!