Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát javasoltok 6...

Milyen teát javasoltok 6 hónapos babának? A kamillát nem nagyon szereti. Csipkebogyót, vagy édesköményt? Mecsek babateát? Kis cukrot tegyek bele, hogy jobban igya?

Figyelt kérdés
Hálás lennék a tapasztalatokért. Amúgy a síma vizet nagyon szereti.
2008. jún. 7. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hipp instanteát, nem kell kínlódni vele és egész finom. De ha a vizet megissza, az a legtökéletesebb. :) Babamosoly teák is jók. Tehetsz egy ici-pici cukrot, van olyan babáknak adható cukor én úgy tudom.
2008. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hipp almás citromos teát nagyon dicsérik! A viz a legjobb ha megissza!
2008. jún. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az instant teákba nem kell cukor, mert már van bennük. A filteresbe tehetsz. A hipp teákat nagyon szereti a fiam, abból is a csipkebogyósat, az erdeigyümölcsöset, az édesköményeset imádja. Illetve most vettem neki először milupa kékszőlős instant teát, azt is szereti.
2008. jún. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is a hipp instant teák a legjobbak és nagyon sok ízesítésű van!Próbáld ki ezeket!:)4 hónapos korától issza a kisfiam, imádja!
2008. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ánizsteát adok a babámnak, nagyon szereti. Gyógyszertárban kapható ánizsmagból főzöm neki, nem boltiból. Egy bögre vízhez elég két csipet mag, így gyenge teát kapsz. Nem ártalmas neki és nem is szeles. Szerintem próbáld ki!

2008. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!