Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki hónapokig...

Van itt olyan aki hónapokig külön aludt a férjétől?

Figyelt kérdés
Babám 7 hós, születése óta vele alszom a szobájában. A férjem este szeret tv-zni ami engem zavarna, nekem fontos,h ha a baba este 8kor elalszik akkor én is el tudjak aludni, hátha éjjel kelni kell hozzá. A férjemnek meg szerintem bejön ez az egész, mert nem erőlteti,h költözzek vissza. Ő nagyon fontosnak tartja, h a munkája miatt zavartalanul aludjon, én meg hol horkolok,fogat csikorgatok( szülés előtt) stb., bár a baba nem panaszkodik. A házaséletünk olyan mint volt,ezzel nincs gond, de sztem ez így nem normális szitu. Van valaki így mint mi?
2013. febr. 25. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mi is pont ezért, mert a kisfiam sokáig többször is kelt éjjel, a párom pedig elég korán is ment dolgozni, kölcsönösen nem szerettük volna egymást zavarni. Mi a kisfiammal (ha zűrösebb éjszakánk volt) tovább aludtunk reggel, a párom pedig éjszaka tudott így végig aludni. Idővel megoldódott, a fiam nyugodtan végigaludta az éjszakákat, most már csak akkor alszom vele, ha beteg. Üdv.
2013. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nyolc hónapos volt a Fiam, mikor visszaköltöztem a Férjem mellé. Nálunk Ő kérte, mert hiányoztam neki, pedig én is horkolok, stb. :)

Talán nekünk annyival jobb, hogy mindketten baglyok vagyunk, nem zavarjuk egymást.

2013. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam megszületett, a férjem is kiköltözött a szobából. Mert én éjjel keltem szoptatni, és ő másnap megy dolgozni. Nekem sem esett túl jól, dehát ez van. Viszont 4 hónaposan a gyereket külön szobába tettük, ő akkor visszaköltözött. Viszont, ha jött a foga, vagy bármi más miatt ott aludt velem, ő mindig lement a nappaliba inkább. Nekem ez is rosszul esett, mert úgy éreztem, hogy egyedül hagy a problémával. Az ő gyereke is. Én is kialvatlan voltam. Na, mindegy, ez egy ilyen szitu, ha egyébként jól megvagytok, majd rendeződik ez is.
2013. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen mi is külön alszunk 4 hónapja. Férjem a két naggyal (akik szintén még picik, sokszor ébrednek éjjel), én meg a kisbabával másik szobában. Ez most így van rendjén, így kényelmes mindannyiunknak.

Ha már nem ébred majd ennyit a három gyerek, akkor majd újra összeköltözünk. Ettől még szeretjük egymást, hogy külön alszunk.

2013. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig jött a férjem, ha nagy kiabálás volt és hallhatóan nem boldogultam.

2.

2013. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit rossz, h jobb neki a fészkelődős, horkolós énem nélkül,de tudom,h mennyire érzékeny téma nála a munka előtti alvás. Meg még magamat is rá kéne vennem, h vele akarjak aludni,bár hiányzik. Egyébként nyugodtabbak is vagyunk így,h a babával alszom.
2013. febr. 25. 20:53
 7/16 anonim ***** válasza:
én a másik oldal vagyok, a nő, potenciális elhagyó :). várandós vagyok, rosszul alszom éjjel,mert egy reumatikus eredetű probléma miatt fáj a lábam és a régi jól bevát gyógyszeremet nem használhatom a terhesség ideje alatt. gyakran "hűZ, fáj a pocakom, pózt váltok, kimegyek wc-re, forgolódok, kitolnám oldalra a lábam, felpolcolnám, stb, de nincs helyem a férjemtől és kicsine érzem az ágyat. szóval nem vagyok könnyű eset és érzem, h a páromat is zavarom a pihenésben. hónapokig nem, de egy-egy ilyen nyüglődös-forgolódós éjszakán én átköltöznék külön ágyra, ha tehetném, csak hát egyszobás, egyágyas garzonban lakunk... :-) (még mielőtt valaki megkérdezné,: még a baba születése előtt egy nagyobba költözünk)
2013. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 frászkarikaborsó ***** válasza:
Terhesen "vándoroltam", együtt feküdtünk le a közös ágyban, aztán éjjel kimentem a nappaliba a kanapára aludni mert ott épp jobban esett, aztán vissza.. :D a baba első 2 hónapjában kiköltöztem a babaszobába, aztán ahogy elkezdett stabilan egyszer kelni éjjelente, azóta ismét a párommal alszom a nagy ágyban, nyitott ajtónál, és így hallom ha menni kell. Olyankor alszunk külön ha neki nagyon korán kell kelnie mert akkor inkább hagyom pihenni és kivonulok a nappaliba. Mi mindketten igényeljük az együtt alvást szerencsére.
2013. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Szerintem a lényeg, hogy azt írod, nyugodtabban alszotok ebben a felállásban. Sokkal rosszabb, amikor 2 kialvatlan, és emiatt rossz reflexekkel bíró szülő áll a másnapi feladatok előtt... Ráadásul én úgy tudtam nyugodtan aludni, ha halottam a légzésfigyelő kattogását. Majd Nálatok is rendeződik minden, abban a tempóban, ahogy a babának és Nektek is jó! Minden jót.
2013. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt hittem, olyan válaszokat kapok, hogy: jajj, így el fogunk válni stb., de látom sokan szeretnek néha nyugiban aludni!:-) Köszi a megértést!
2013. febr. 25. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!