Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit rontunk el? Mindenkitől...

Mit rontunk el? Mindenkitől azt hallom olvasom hogy átulassza a babája az éjt. Enyém is átuladta hónapokig de már nem. Felkell inni nem kap enni nehogy azért kelljen mert megszokja. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze az ivás is tanács volt mert mindenkinél bevált hogy igy nem kell többet.nálunk ez se vált be.
2012. dec. 22. 15:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Miért tanácsolták, h itasd, ha aludt?

Egyébként vannak ilyen időszakok mindenkinek, van akinél hosszabb ideig tart van ahol rövidebb van aki bevallja van aki nem.

Nem rontottál el semmit.

2012. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi! Az enyém egy éves, és még mindig általában egyszer megébred. Általában kiesik a cumi és ha nem találja megy egyből, akkor sír. Vannak napok, amikor átalussza, de utána megint napokig nem!

Én már megszoktam. Lehet itt ráfogni mindenre,hogy fáj a foga, szomjas stb. de szimplán szerintem annyi van,hogy vannak jó alvó babák, meg vannak kevésbé jó alvó babák. Az enyém ilyen! Pont!:)

2012. dec. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is kelt 3hétig. 3hét múlva látszott a két alsó foga úgyhogy nekünk az zavart be. én etettem végig a 3hét alatt mert megéhezett az ébrenlét alatt. most újra átalussza az éjjeleket pár napja és nem kel fel enni. de kicsit tartottam tőle én is hogy rászokik, de hát mit tudtam volna csinálni ha egyszer megéhezett... szerintem se rontottál el semmit. mozgásfejlődés fogzás front... ezer oka lehet annak hogy kel.
2012. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát amikor aludt rendesen akkor is volt 1-2 nap vagy hét amikor ezt csinálta de akkor mindig visszaált. Most már vagy 2 hónapja nem változik. Tegnap még " beszélgetni" is nekiállt.
2012. dec. 22. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem rontotok el. Nekem 3 gyerekem van, és mindegyiknél volt hosszabb-rövidebb időszak, amikor kelt éjjel. Általában 4-6 hós korukig aludtak, aztán beindultak a fogak, és onnantól ébredtek éjjel. A legkisebb 1 éves lesz, épp a rágóit növeszti, néha 2-3x is megébred. Szopival szerencsére pikk-pakk visszaalszik.
2012. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy vigasztal, de az én fiam már 16 hónapos, és még mindig ébred. Nálunk a fogzás és a betegségek szoktak gondolt okozni. A mostani őrlő fogai (4 jött egyszerre)több mint két hónapon keresztül bújtak kifelé. Most 3 napja megint alszik.


Vannak ilyen típusú gyerekek. Állítólag kinövik. Én már nagyon várom. Ilyenkor mikor ez az időszak van. Próbálok vele aludni napközben, rendelem a kaját egy két hétig, és nem csinálok nagytakarítást :-)

2012. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!