Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó így az étkezése...

Szerintetek jó így az étkezése a fiamnak?

Figyelt kérdés

6-7 között anyatej

9:30 gyümölcs

12:30 főzelék

16:30 tejpép

19:30 anyatej

a héten lesz 8 hónapos


2013. febr. 26. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
tökéletes, a reggeli esti anyatejet még nagyon nagyon sokáig hagyd meg, szépen bekeretezi a napját. Én babám kb 1 éves koráig nem is akart mellé mást enni (reggeli vacsi) de még most se nagyon pedig már 1,5 éves. Ha reggel sokkal hamarbb kezd ébredni, vagy felébred este, akkor adhatsz az esti tej mellé valamit (kis főzelék, vagy pár falat májkrémes/vajas kenyeret) mert akkor lehet h megéhezik hamarabb de hanem, akkor nem kell tukmálni :)
2013. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ez,viszont én nem tejpépet adnék,mert az túl édes,cukros.Helyette inkább joghurtot,ha már ehet vagy valami gyümit,zöldséget inkább.
2013. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
amint látod gyümölcsöt délelőtt kap,zöldségből meg főzeléket délben!
2013. febr. 26. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:
én sem adtam mondjuk tejpépet, talán csak 2x, szerintem nyugodtan kaphat délután is gyümölcsöt, vagy oghurtot, ilyesmit. :)
2013. febr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tökéletes a babád étrendje! Nálunk is ugyanígy van, annyi különbséggel, hogy az én babám tápszeres, így azt kap reggel-este, és uzsira más naponta kap tejpépet, amikor meg nem azt kap, akkor mindig kitalálok valami finomságot :)! Nyugodtan adj neki továbbra is tejpépet, éppen azért, amiért édes, nagyon szeretik a babák.
2013. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!