Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is beképzeltek néha a...

Ti is beképzeltek néha a babátoknak mindenféle betegségeket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem. Inkább magamnak :)
2013. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lányom már nem baba(3éves),de soha nem képzeltem! Szerencsére elég ritkán beteg.:)
2013. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nem teszem én sem.Nem is szabad farkast látni ahol nincs is:)
2013. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én próbálok nem beleképzelni, a kicsinél előbb inkább mindent a fogára fogok... sajnos már többször bebizonyosodott, hogy vírus miatt volt lázas, dehát a remény hal meg utoljára. A nagyfiunk kruppos, ezért nála ha már kicsi köhintés van, éjszakára készítjük a meleg cuccokat neki is, nekünk is, nagyon utáljuk ezt a betegséget. De én még akkor is higgadtabb maradok, és bízom benne, hogy nem jön elő, vagy hamar elmúlik.

Nálunk a párom egy hipohonder, nem bírja idegekkel, ha valamelyik gyerek beteg... és tovább is képzeli, sőt, még a dokiknak sem hisz, és engem nyaggat, hogy "de lehet, hogy ez a baja, vagy az a baja..." Már mondtam neki, hogy akkor intézze el ő a dokit, vigye el ő a gyereket, mert én már nem tudok mit tenni, mikor 6 orvos látja a picit (így alakult) és még akkor sem hiszi el, hogy csak egy vírus miatt köhög, lázas, hogy nem kell antibiotikum.... :(

2013. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, nálunk az apjuk, szinte azonnal produkálja a tüneteket, amit a beteg gyerekeimnek van.:o) Én is hipohonder vagyok, de csak magamnak képzelek be betegségeket...

Amúgy gyerekeimnél kétszer éreztem, h nagyobb a baj, mint amit az orvos mond, és bevittem a kórházba. Sajnos mindkét esetben nekem volt igazam....

2013. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!