Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig engedi magát egy...

Meddig engedi magát egy kisfiú szeretgetni? Puszilgatni, ölelgetni? Egy kislány még nagyobb korban is lehet, de egy fiút?

Figyelt kérdés
A kisfiam 13 hónapos, agyon puszilgatom mindig. Most még hagyja, de persze inkább menne felfedezni, de nem tol el úgy. S persze ilyen pici korban nem is ciki neki :-)
2013. febr. 26. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagylányom 13 éves, ő egyáltalán nem érzelgős, szeretgetős néhány éve, kicsiként még az volt. A középső 9 éves, néha már ő sem viseli el, de azért még szeretgethetem. A kisfiam négy éves, van, hogy szól, ha puszilgatom, de van, amikor ő jön ölelgetni, közli, hogy kérek egy ölelést, kérek egy nagy cuppanós puszit:)
2013. febr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat olyan otthoni szeretgetoset siman hagyja a 6,5 eves keresztfiam, meg nekem is, anyjanak meg meginkabb, de puszit siman ad ovibamenet elott, szerintem majd ugy 8-10 ev korul jon el, de fugg a fiutol is. Ocsem nagyon anyas volt, meg 13 evesen is ment a bujasert.
2013. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4 éves a fiam, de bújós, hízelgős, és a babusgatást is jól tűri :)
2013. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petera6 ***** válasza:
100%

Ez a dolog eléggé nevelés illetve alaptermészet függvénye. Az csak egy rossz sztereotípia, hogy a fiú gyerekek kevésbé bújósak egy idő után.


Én lány vagyok, és szerintem elég undok fajta voltam gyerekkoromban :D vagyis szerintem nem voltam az a tipikus ölelgetős kislány.


Öcséim 11 és 13 évesek mai napig odajönnek minden látogatásnál hozzám, hogy bújjunk, mert annyira szeretnek. 18 ill. 20 éves a korkülönbség :)


Nekik nem ciki. Oké, ez a barátaik előtt nem megy, de nem is kell, ez magánügy :)

2013. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Két lányom van, az egyik utálja, ha "taperoljuk", abszolút nem tűri az ölelgetést, puszilgatást, ilyen volt kisbabának is. A másik lányom meg állandóan igényli a testközelséget. Úgyhogy amondó vagyok, ez nem függ a nemüktől, bár tény, hogy egy pasi nem olyan bújós :) még azért van pár szép hónapod, nyugi :)
2013. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiúk szerintem bújósabbak tudnak lenni,mint a lânyok.
2013. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennek örülök :-))))
2013. febr. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!