Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám bent csak akkor...

Ha a babám bent csak akkor alszik mikor cicizik, a későbbiekben problémám lesz az elalvásával?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy ha már nem cicizik.Kint tud aludni,idebent viszont csak akkor alszik mikor a cicin beszunyál.Az is csak egy fél óra.Remélem értitek mit akarok kérdezni.Akinek hasonló volt a babája,mi a tapasztalat?
2013. febr. 27. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Az is kérdés mennyi idős...

Mert ha 2 éves lenne, akkor bizonyára nehézségeid lennének az altatással. De gondolom még nem ilyen nagy.


Lányom amúgy 4-5 hónapos koráig csinálta ezt. Csak szopi közben akart aludni.

Aztán utána megtanult máshogy is elaludni. Nincs is gondunk azóta sem. 2,5 éves.


Szerintem kb. 1 éves koráig van időd megtanítani őt elaludni másképp. Utána viszont egyre nehezebb, mert egyre okosabb és egyre jobban megszokta ezt a fajta elalvást, amin később nehezebb változtatni.


De pár hónapos korban még nem lesz belőle baj.

2013. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az már fél siker ha kint alszik,legalábbis nálunk annak számitana:)

Fiam 6 hetes koráig magától elaludt.Utána hasfájós lett,csak cicin.Azóta is csak azon hajlandó elaludni.Most 9 hónapos.Nálam ez elég sok nehézséget okozott,mert ha menni kellett valahová akkor csak akkor tudtam/tudok 2 alvás közt.

2013. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
6 hónapos
2013. febr. 27. 12:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én 10 hónapos kislányom is pici kora óta sokszor csak cicin alszik el. De van, hogy úgy sem tud, és akkor apa elringatja. De van, hogy apa ringatása nem tetszik neki, csak a cici.
2013. febr. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt olvastam több helyen,hogy a cicin elalvó babák kb. másfél-2 éves korukban szoknak le erről.De természetesen minden baba más.

2-es voltam.

2013. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze ha szopcsiznak addig :-D
2013. febr. 27. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!