Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kisfiú kukacát...

Újszülött kisfiú kukacát hogyan mossátok? Hátra kell már ilyenkor húzni, vagy csak a későbbiekben? 1 hét múlva szülök, szeretnék tisztában lenni vele.

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Van aki ezt, van aki azt mondja hogy szabad, nem szabad.

Szerintem kell, így nem tapad le.

2012. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mivel úgyis mindenki mást mond, azt javaslom, ha hazajöttetek a kórházból, kérdezd meg a gyerekorvost, és aszerint csináld. A mienk például egyéves kortól mondta a kukachúzogatást, de van aki szerint rögtön kell, más szerint meg nem kell egyáltalán.
2012. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Össze vissza mondanak mindent, de két dolog biztos: túl hamar felesleges, de 2 éves korig se szabad várni vele. Úgy 1 éves kortól érdemes húzogatni fürdővízben.
2012. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Szerimtem nem szabad,kesobb kihathat a szexualis eletere!!!
2012. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az a kérdés, amire 'nincs válasz', mindenkitől más tanácsot fogsz hallani. Én pl.múltkor azt olvastam szabad, sőt kell is! Erre rá 1hétre jött a férjem újságolni, hogy olvasta, hogy nem szabad kb.1éves korig. Na, akkor most ki tudja, mi az igazság!?
2012. aug. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Később mindenképp szükséges sztem,nehogy letapadjon,vagy bármi más legyen,csak pici babáknál nem tudtam,hogy megy. De akkor majd megkérdezem az orvost.
2012. aug. 31. 13:49
 7/10 anonim ***** válasza:

nem később tapad le hanem élettanilag van letapadva, már mikor megszületik. én nem húzkodtam neki mikor pici volt, nem tud tudtam volna. 4 hónapos korától minden fürdésnél víz alatt picit hátrahúztam, ennyi.

arra kell nagyon vigyázni, nehogy túl húzd mert ha bereped azon csak műtéttel tudnak segíteni ha rosszul varrasodik. míg ha nem nyúlsz hozzá 1 éves korig és ne akar felengedni akkor meg van rá krém.

a másik meg a fitymaszűkület, az sajnos genetika, azon nem tudsz változtatni bármikor is kezded húzkodni.

szóval dönts belátásod szerint :)

2012. aug. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Újszülöttként még nem szabad, majd fél-1 éves korban megnézi a doki és megmondja mi a teendő.
2012. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta kell, meg is mutatta, azt hittem leütöm :D, doktornő pedig azt mondta még nem kell, most 2 hónapos
2012. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapos a kisfiam,a doktornő azt mondta még nem kell,és ő sem nyúlt hozzá.Jövő héten jön megint,akkor rákérdezek mikortól kell....
2012. szept. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!