Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen halat adhatok 9 hónapos...

Milyen halat adhatok 9 hónapos fiamnak ha olyan országban élek ahol nincs édesvizi hal?

Figyelt kérdés
Tehát nincs ponty,keszeg stb.
2013. febr. 27. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Lazac? Gondolom az adott országnak is megvannak a hozzátáplálási szabályai, gondolom esznek halat, csak tengerit, vagy import édesvízit. Érdeklődj ottani anyukáktól , hány hónapos kortól milyen halat lehet enni?
2013. febr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Golan Trevize ***** válasza:
63%
Vegyél lazacfilét (frisset), és azt készítsd el neki.
2013. febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
nem adok neki halat, mert a szagától is hányok. Nem lesz baja, ha nem tudsz adni neki.
2013. febr. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem importálnak sajnos.Csak tengeri van.Itt már 6-7 hónapos kortól adnak pl.tonhalat.Én még azért nem szeretnék neki ezt adni.
2013. febr. 27. 13:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Csirkehús van jó minőségű? Hol laktok? Ne adjál neki ilyen korban még halat! Szerintem nem jó még ennyi idősen! Betöltött 1 éves kor után javasolják a hazai védőnők, legalábbis amit kaptam tőlük táblázatot, azon ez van.
2013. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Itt is igy van mi t a kérdezőnèl.èn Olaszországban élek itt van ha jol emlékszem 8 honapos kortól halas bèbiètel.
2013. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
En Olaszorszàgban, Szardìniàn èlek. Itt is koràn adjàk a halat, èn 8 hònaposan adtam neki eloszor, bèbiètelben, tegnap kapott eloszor friss halat. A nevèt nem tudom talàn lepènyhal lapos, vilàgos szìnu a gerince elvàlik nincs tobb szàlka benne olaszul sogliola a neve.
2013. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

A norveg vedonok szerint 6 honapos kortol heti 2x ehet halat a baba, otthon 1 ev. A gond az, hogy az eltero ajanlasok tengereben elvesz az anyuka/kismama. Megkerdeztem a baratnomet, aki kifejezetten a kisdedek taplalasara szakosodott. Nagyon sok hasznos informaciot kaphatsz tole, ha rakeresel a Bab.rlevel tanodara a FB-on, de van blogja is. O kuldte nekem ezt a tanulmanyt, ami pont a temaba vag: [link]


Szerintem ebbol indulj ki, es ne kesze-kusza velemenyek sokasagabol.

2013. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Ime meg egy link, ahol nagyobbacska korra vonatkozoan is talalsz informaciot:

[link]

2013. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Igen kedves utolsó,már nem tudom a nagy rengetegben,hogy mikor adhatnék is halat a fiamnak.Köszönöm a linket,tanácsokat.
2013. febr. 27. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!