Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapra tolókaros...

1 éves szülinapra tolókaros tricikli, vagy bébitaxit vegyünk? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Mindenki mást mond, és nem szeretnék feleslegesen megvenni semmit...Arra gondoltam, hogy elkezdenénk triciklivel, és nyáron ha nagyobb kapna egy kismotort...Szerintetek?
2013. febr. 27. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyanígy csináltuk. 11 hónaposan kapott a lányom triciklit, rá pár hónapra pedig kismotort. De a kismotorral nem is tanult meg menni, csak másfél évesen.
2013. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A baby taxi a picinek való, mert nagyon alacsony, van rajta sok játék, azon tanúl meg motorozni, hajtani magát, de még a 4 éves lányodnak megvan, mai napig sokszor azon ül:) de nem csak ő van így!

A tricikliről nem ér le a lába, lábtartósat kell venni, abba csak ül, tolod mit a babakocsiban, de a baby taxival ő játszik, ő tolja, vagy hajtja, vagy a játékokkal jàtszik rajta!

Én vettem mindd a jettőt használtan, de a triciklit 1 nyáron, 2-3 hónapot használta, míg a baby taxit 1 évig minimum, mert bent a lakásban is használta!

2013. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
Karácsonyra kapott a lányom 3in1 triciklit,és ma kipróbáltuk.Nagyon élvezte:)) Most volt 1 éves a hónap elején:) A triciklire szavazok:)
2013. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én utcára keresek elsődlegesen első járművet:))) Várok még véleményt, minden érdekel, márkák is:))
2013. febr. 27. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 11 hónaposan kapta meg a bébitaxit.Akkor már tudott járni,így a járássegítő részét nem használta de a mai napig imád vele autókázni.Már 2 éves múlt,és minden nap többször jön-megy vele a lakásban.

Aztán kapott egy triciklit ami szintén nagy kedven volt,de azt alig használjuk.Nagyon-nagyon ritkán.

Így én a bébitaxira szavazok:)

2013. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!