Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves szülinapra fanta...

1 éves szülinapra fanta (mirindás) túrótortát készítek a babámnak. Az alábbiakat eheti e benne?

Figyelt kérdés

A tetejét, amibe a mirinda lesz, meg a vaniliapor, azt nem kapja meg, majd a fotó után leveszem az övéről.


De a tésztájába lesz 4 egész tojás. Sárgáját már eszi, de fehérjével nem találkozott, persze meg lesz sütve.

De vezessem be előtte vagy felesleges?


Illetve a túró 10 dkg margarinnal és 25 dkg porcukorral lesz elkeverve sütés nélkül. Mehet az úgy neki???


2013. jan. 10. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem mehet. Attól a kevés tésztájától nem hinném hogy baja lenne, a tölteléktől meg biztos hogy nem. Ha eddig más egyébre nem volt érzékeny akkor nyugodtan kaphat belőle.


off: leírnád a receptet? Pont ilyet keresek :D

2013. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez attól függ, miket evett már, mihez szokott. De szerintem ez azért egy nehéz étel babának.
2013. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat úgy se fog enni belőle úgyhogy szerintem nyugodtan eheti így.
2013. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Pont ezt írtam volna, mint az előttem válaszoló :-) A fiam annyit evett a szülinapi tortájából, mint egy kismadár. Ha még előtte nem kapott ilyet, akkor csak max megkóstolja, baja pedig biztosan nem lesz tőle. Piskótát, túrót simán ehet már 1 évesen. Üdv.
2013. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

inkább linkelek :-)

[link]


Igazából csak egy kicsit enne belőle, mert kapna egy szeletet és azt trancsirozhatja,és kézzel majd ehet egy kicsit. Ennyi

2013. jan. 10. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak olyat használj, amit előtte már kóstoltattál.


inkább sok gyümölcs, gesztenye. tésztába csak sárgája, közé joghurt-túró (ha már próbáltad).


én is azt gondoltam, hogy csak egy picit fog enni, hát nem, egy nagy szelettel benyomott! meg lecsipegette az egészről a meggyet, barackot.

2013. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan adhatod szerintem ha nem allergias ezek kozul semmire(mar tudnad ha az lenne)mi baja lenne?Nem az egesz tortat eszi meg.Nem kell ennyire parazni mindenert,mit fog enni fel ev mulva?amit ti gondolom.
2013. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan mehet egy egész telet ahogy van!

Annyitól nem lesz baja!

Nálunk csoki torta volt, cukrászdai, semmi baja nem lett tőle a lánOmnal, egy egész szeletet megevett!

Mindjuk előtte 10 hónaposan evett már fekete erdő tortát a névnapján.

2013. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!