Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Labdás medence, vagy mi a...

Labdás medence, vagy mi a neve és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy mi a neve a kis színes labdákkal teli medencének és hol lehet kapni? Nem nagyot csak amiben épp elfér a gyerek.11hónaposan szerintetek tetszene neki?Vagy várjunk az 1 éves szülinapjáig?

Segítségeteket előre is köszönöm.



2013. febr. 28. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100 darabos kislabda. Játékboltokban biztos van. Sztem. ne várj a szülinapig, tetszeni fog neki :)
2013. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi már rajta vagyok a keresésen.Ezek a kislabdák gumiból vagy műanyagból vannak? Csak mert a gumi kislabdáját harapdálja (a fogaival a gumit kiharapja..:(
2013. febr. 28. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Műanyagból. Nagyon fogja élvezni, az én kisfiam 17 hónapos és még mindig nagy sláger.
2013. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi is vettünk a lányunknak az első nyarára, amikor 8 hónapos volt. Nagyon-nagyon élvezte, pancsikolt a medencében, és közben játszott a labdákkal. Következő nyáron is még az volt neki. Utána sajnos kilyukadt. De amíg jó volt, addig imádta a lányom. Mi a Tescoban vettük 2010-ben, 50db labda volt hozzá, 4000ft volt. A labdák egyébként műanyagok. az én lányom is meg akarta kóstolni az elején, de nem tudott ráharapni, mivel műanyag. Puha ugyan, de még behuppasztani is alig lehet, nemhogy rágcsálni. Ilyen volt minta linken, csak nem volt teteje. Sima 3karikás kis babamedence. De nagyon jó, én ajánlom nektek. 11 hónaposan már nagyon jókat fog benne pancsolni.

[link]

2013. febr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!