Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a fogzás miatt nem...

Lehet a fogzás miatt nem eszik a babám rendesen? Folyton csak sír a cicin kb 1 hete. Még csak 3 hónapos.

Figyelt kérdés

Nem látom hogy jön e,vagy meg van e duzzadva,nem értek hozzá.:( Csak szopik,és kb 5 perc múlva elkezd sírni.Gondoltam elfogyott,átteszem a másik mellre,de elfordítja a fejét,még jobban sír.Próbálom más pózban akkor is sír,egyre jobban.Próbaképpen lemértem párszor, 40 ml-t max 60 ml-t evett.Nem tudom mit csináljak.:( Most akkor a a tejem is kevesebb lesz mert nem eszik?Próbáltam cumisüvegből is etetni,de azzal is ugyanezt csinálja.Sőt ugy még kevesebbet eszik.:(

Rágja az öklét,de nincs tul sok nyála.Nem tudom hogy a foga miatt lehet e.


2013. febr. 28. 14:55
 1/3 liony20 ***** válasza:
lehet hogy a pocija fáj mert a fogzás az nagyon korai lenne neki dehát vannak kivételek hallottam már ilyenről.. szerintem vidd el a dokihoz hátha valami más van a dologban.. vagy a torka fáj igazából a babáknál soha nem lehet tudni ... de ne aggódj mert lehet hogy ténleg csak fogzásról van szó
2013. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém 3,5. Nekem is csinál iyet ha nagyon fáradt.

Eddig el tudta magát bárhol bármikor altatni de egy hete észrevettem, hogy már nem ugyanúgy megy.

Ha adni akarom de nem éhes csak fáradt akkor van ez. Lehet a Tied is iszik egy kicsit vagy próbál kicsit szopizni a bealváshoz de már nem megy neki olyan könnyen.

2013. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem a hasgorcsok jelei.Az sem jo ha minden oraban eteted amikor felsir ijenkor a babak hasa ha megvan duzzadva es kemeny akkor a gorcsokkel alsz szembe.Maszirozd a pocakjat en is igy csinaltam.Bekentem baba kremmel es a huvejk ujammal a pupaktol fentrol az ora iranyaban korbe majd az egesz tenyeremmel lagyan korbe masziroztam jol 5 percet erezve hogy levego van benne nemsokara puzni is tudott ezutan megtornaztattam.osszee mertem es volt szeklete is.En igy segitettem rajta megkonnyebbules volt mindkettonk szamara.Az hogy az oklet a szajaba rakja az annak a jele hogy a hasijaval van baj igy mutatyak ki a bajukat jelekkel.Remelem segitettem!
2013. febr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!