Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes-e, ha a babahaj...

Iszák Endre kérdése:

Természetes-e, ha a babahaj hámló fejbőrrel együtt jön le?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdeklődő apuka vagyok.

Pici lányunk most 5 hónapos.

Már szinte az eleje óta voltak gondok a bőrével, 1 hónapos kora körül szinte az egész arcocskája hámlott itt-ott, és a fejbőre is.

Próbáltuk védőnő javaslatára Linola (lenola)Fett babaolajat, meg ugye a gyógyszertári fürdetőkrémet, meg ahogy itt olvastam, azzal bekenni fürdés előtt, stb.

Egyik sem használt.

Közben a családból valaki mondta, hogy éppen azért kaptuk tőlük a Johnson -os dolgokat, hogy azokat használjuk.

A nagyobbik gyereknél náluk is voltak ilyen gondok.

Áttértünk arra a gyógyszertáriról, és szépen lassan kitisztult a bőre.

Most már csak a fejbőrén vannak (már talán újabb) hámló foltok. És/vagy a sokat emlegetett koszmó is.

A fejtetői kutacson ugye nem dörzsölgetjük olyan erősen, talán ott ezért van még meg.

Most hogy már kezd cserélődni a haja, jön az, amit igazából kérdezni akarok.


Vannak ilyen nagyobb lehámló/feljövő bőrdarabok.

Úgy mint amikor leégünk a napon, de persze nála nem azért.

Amikor egy ilyet leszedek róla (meg sem érzi), akkor az pár szál hajjal együtt jön.

Ennyire a legfelső bőrrétegben van a babahaj ?

Ez nem gond, hogy ilyen simán lejön?

A rendes haja itt-ott már jön, az oké, hogy az már komolyabb gyökeres meg minden, de az első hajról nem tudok semmit, ezért kérdem meg itt.


2013. febr. 28. 19:28
 1/1 kíváncsicska ***** válasza:
Házidokinál voltatok?Mit mondott rá?Esetleg bőrgyógyász?Mert a koszmóra a házidoki tud felírni egy gyógyszertári kenőcsöt ami 2-3 alkalom után rendbe rakja a fejbőrt.Én megmutatnám dokinak.Ja a JJ termékek nem a legjobbak.Rengeteg babacuccot vont vissza a cég.
2013. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!