Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5 éves gyereknek vesztek...

1.5 éves gyereknek vesztek még overált?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam, hogy csak itthonra veszek egy olcsóbbat (falun lakunk , és hogy tudjon kint szánkózni, hóembert építeni), de ünneplőset szerintem már felesleges, nem?
2009. szept. 11. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi még tavaly megvettük az overallt, de csak akkor adom majd rá, ha hosszabb időre megyünk ki a kertbe, vagy valamerre csavarogni vele. Főleg nagyobb hidegben, hóban. Egyébként csak dzsekit + vastag nadrágot fogunk használni. Tehát a kérdésedre válaszolva: lehet hogy mostmár nem vennék neki overallt, csak dzsekit. De tavaly még nem sejtettük, hogy ilyen nagy fiú lesz már.
2009. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 11. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly télen volt 1,5 éves a lányom. Mi kétrészes overált használtunk, szóval bélelt kantáros nadrág és hozzá való dzseki. Mivel még sokat ült babakocsiban ezért praktikus volt, mert úgy azért nem mozog annyit, hogy kimelegedjen. És persze szánkózáshoz is jó volt. Szerintem még idén is fogjuk használni.
2009. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 11. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a kétrészes, sétákhoz ilyenek, de szánkózáshoz hócsatához az egybe célszerűbb , mert nem megy bele a hó nem lóg ki a dereka. Az enyém 3 éves lesz és nem találtam még overált rá valót...
2009. okt. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!