Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen méretű pamperst vegyek?

Milyen méretű pamperst vegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 12 kg, és most pampers active baby pelenkát akarok neki venni, már használtunk régebben, de akkor elég volt még a 4-es méret. Most 4+-os vagy 5-ös méretet vegyek?
2013. márc. 1. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én a nagyobbat venném
2013. márc. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pont tegnap tettem fel hasonló tartalmú kérdésemet


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én már 5-öst fogok belőle venni, mert a 4+-ost már nagyon szélre kell ragasztani, bár ez attól függ, egyébként milyen testalkatú a gyerkőcöd, milyen magas emellé a súly mellé!

2013. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
0%

Én 4-eset vennék.

Ha nagyon szorítja a derekát vagy a combját, akkor váltanék 4+-osra.

5-öshöz még szerintem bőven kicsi.

2013. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gabszem ***** válasza:
Kislányom 13 kg , 12 kilósan már kicsi volt neki a 4-es Pampers active -baby, kiszivárgott belőle a pisi és a derekán is szűk volt már. Vegyél inkább 4+ -ost.
2013. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A 4-es tuti kicsi, mert azt kb 2-3 hónapja vettem neki. Elég kis combos. Nem tudná valaki lemérni nekem a 4+-ost, és az ötöst. Mondjuk összecsukva üleptől derékig és a gumis résznél milyen hosszú? Vagy viszonyítás képen most pl dm-es vettem amiből a 4+-os kicsi volt, mert reggelre mindig kifolyt, így most 5-öst vettem?
2013. márc. 1. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha vékony a kisfiad, akkor 4+-ost, ha teltebb, akkor inkább az 5-öst.

Az én kisfiam 14 kg és 95 cm, de a 4+ bőven jó rá. A bugyipelusból használok 5-öst, az most lett jó rá.

2013. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!