Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez egy négy hónaposnak is...

Ez egy négy hónaposnak is káros, vagy csak egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Fiser price óceánvarázs elektromos bölcsőhintánk van, a négy hónapos lányom imádja, akár egész nap is üldögélne benne. Kb egy órát szoktam neki hagyni hogy benne üljön. Ez káros lehet neki? Vagy ilyen idős korban már nem?
2013. márc. 1. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret benne üldögélni, akkor miért lenne káros? De inkább akkor rakd bele, amikor már kezd elfáradni, vagy unatkozni. Addig mocorogjon csak minél többet, hason, háton, kemény alapon fekve. Ezek a szerkezetek nagyon jók, hogy megnyugtassák, és lekössék a picik figyelmét, de épp a biztonságos kialakításuk miatt, alig engedik magától mozogni. Pedig arra épp olyan nagy szüksége van, mint a nézelődésre, vagy pihenésre.
2013. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
nem káros
2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy órával semmi probléma nincs, de több talán nem jó neki. Ilyenkor kísérletezik ki ugyanis a mozgásokat. Átfordulás, kúszás... Ehhez jobb egy sima felület. Nekem is négy hónapos a babám, tegnap raktuk össze neki a járókát. Hatalmas sikere van... :)
2013. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!