Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lehetséges lenne vagy én...

Ez lehetséges lenne vagy én parázom túl?

Figyelt kérdés
az lehetséges hogyha mondjuk egy 8 hónapos aki most tanul felálni sokszor elesik és beveri a kis fejét mondjuk agyilag beteg lesz,vagy szellemi fogyatékos?lehet én vagyok a hülye de én ettől rettegek!!!!nem tudok minden pillanatba a fiammal lenni és ilyenkor megüti a fejét és ezért kérdeztem!légyszi ezért ne hurrogjatok le!
2013. márc. 1. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja, de ha nagyon félted a fejecskéjét, akkor lehet kapni pici babának bukósisakot :-D
2013. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, hidd el.

A másik meg hogy nagyon okosak ám, néhányszor beüti majd és megtanulja, hogy kell csinálni a dolgokat úgy hogy ne üsse be.

Ha nagyobbak lesznek lesznek cifrább dolgok is, ettől biztos nem lesz fogyatékos.

2013. márc. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egészen biztos, hogy nem lesz tőle sem agyilag beteg, sem szellemi fogyatékos, különben az emberiség 99.99%-a ebben szenvedne.:) A gyerekek koponyája, és ezen belül az agya, nagyon jól védett helyen van ahhoz, hogy akár egy hanyattesés se okozzon nekik komoly sérülést. Ha megfigyeled amúgy, a gyerekek nagyon ügyesen tudnak elesni. Még akkor is, ha utána odakoppan a fejük, mert ösztönösen tompítják az esést, és a testük mérete miatt, kicsit a távolság ahhoz, hogy az ütés ereje túl nagy legyen. Ráadásul, ha mindig párnák közé, vagy bukósisakkal esne el, hogy tanulná meg, a biztonságos kapaszkodást, mozgást?

Inkább arra figyelj, hogy éles bútorsaroknak ne eshessen neki ( ettől sem lesz szellemi fogyatékos, de felrepedhet a bőre ), vagy ne mászhasson fel olyan magas helyre, ahonnan fejre eshet, és esetleg agyrázkódást kaphat.

2013. márc. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!