Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az lehetséges,...

Szerintetek az lehetséges, hogy a kisbabám napirendje felborult azért, mert hetente 3-szor anyósom vigyáz rá (munka miatt)?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos lehetséges hisz mamával nem lesz minden ugyan abban az időben és ugyan úgy!
2013. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő másként csinálja mint te, akkor biztosan lehet, bár nem tudom mennyi idős. Én azt olvastam, hogy a gyerekek egy idő után különbséget tesznek, hogy kinél mik a szokások, hol mit engednek meg és mit nem, és ahhoz alkalmazkodnak, de gondolom ez már nagyobb korban van.
2013. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
7 hónapos. Igazából az alvásról van szó. (Már egy kérdésem volt ezzel kapcsolatban)Anyósom másképp altat. Áll fölötte és néha még beszél is hozzá (óvónő amúgy). Én eddig úgy altattam, hogy magára hagytam egy picit és elaludt magától
2013. febr. 21. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ezek a mamák már csak ilyenek. Tuti borulhat minden. Én ha beteszem a gyereket az ágyába egy picit még sírdogál, vagy visongat ,vagy csak beszélget. Ő meg rohan, hogy nem alszik. Vagyis már nem mert meg kérdeztem töle, hogyha te lefekszel egyböl elalszol? És eltudsz ha duruzsolnak a füledbe?
2013. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok, de még kellemetlenebb, mert ha mama vigyáz rá, nem hajlandó elaludni :(
2013. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És miért lettem lepontozva?
2013. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!