Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes tápszeres babám 2és...

3 hetes tápszeres babám 2és fél óránként eszik 120 ml de mintha kevés lenne neki ez a mennyiség. Lehetséges hogy nem elég neki? nem sok már igy is? ,

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bukik belőle vissza, valószínűleg ennyi az igénye. Próbálj meg neki egyszer többet adni,és nézd meg a fejleményt.Ha visszabukik belőle, akkor elég neki a 120 ml.Ha nem, akkor jó étvágya van. Boldog babázást!
2013. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
120 ml 3 hetesen? Szerintem ez rengeteg. Az én fiam 3-4 hósan evett ennyit. Adj neki vizet szerintem időközönként, tápszeres babáknak kell a folyadék, lehet hogy szomjas.
2013. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!!
2013. febr. 11. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Neki 90ml kell 3 óránként, se tőbb se kevesebb.
2013. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lekoklar válasza:
szerintem is túl sok! nekem a 4 és fél hónapos pici lányom eszik ennyit egyszerre!
2013. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hetesen a babám 90ml-t evett... Annyira nem sok, de sűrűn eszik az biztos. Szerintem is adj neki folyadékot, kehet szomjas. Milyen tápszert adsz neki? Nem lehet, h nem is azért sír, mert éhes, hanem valami más baja van????
2013. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

15:34es azért szerintem túlzás olyat kijelenteni hogy 90 ml kell és kész... Amikor a fiam 137 ml-t evett, hiába mondta a védőnő hogy az ő adagja 3 óránként 100 ml ha a fiam üvöltött mint a sakál mert éhes volt!


Nagyon eltérőek a babák étkezési szokásai, és adagjai, nem lehet fixen kijelenteni hogy ennyi és kész. De a 3 hetes babának valóban sok a 120 ml.


2. voltam

2013. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 hósan evett 120 ml-t, 3 hetesen még anyatejes volt, szóval nem tudom, de 5-6 hetesen 60 ml-t evett 3 óránként. Lehet hogy tényleg csak szomjas, forralt vízzel próbáld megitatni. Ha tápszeres, akkor meg eleve is kellene neki plusz folyadék elvileg. Ja és még az jutott eszembe, hogy mikor Patrik 3 hetes volt, nála pontosan akkor kezdődött a hasfájás és mindig sírt. Pár napig arra gyanakodtam h éhes, de nem mondjuk ő nem fogadott el többet, így ezt kizártuk.
2013. febr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!