Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Recaro Young Sport gyerekülésr...

Recaro Young Sport gyerekülésről vélemények?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nincs valami jó töréstesztje.
2013. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam magyar oldalt,ahol a tesztjéről írnának,de 9.6 pontot kapott a 10-ből,úgyhogy gondolom olyan rossz azért nem lehet :-)
2013. márc. 1. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2013. márc. 1. 16:20
 5/7 Golan Trevize ***** válasza:

Csak megfelelt lett a töréstesztje, ehhez képest drága:

[link]


Amúgy is 9-36-osból ezek a szűkítővel ellátott ülések nem a legjobb megoldások.

Ráadásul pont annyiba kerül, mint egy Cybex Pallas 2 Fix, vagy egy Concord Transformer T Pro, amik azért sokkal jobb és biztonságosabb ülések...

2013. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ebben nagyon egyet értek veled. A két említett ülés sokkal jobb és biztonságodabb.

Mi pont most fogunk pallas 2-t venni.

2013. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen Recaro ülésünk van, ragaszkodtunk hozzá bármennyibe is kerül. Én csak jót hallottam róla, illetve a saját tapasztalat is jó.

Egyetlen hátrányt tudok mondani, az Én fiam nagy gyerek, mire beleraktuk addigra az ülő rész szűkítője kicsi volt, ezt ki kellett vennünk, de ennyi.

Nekem megérte a 80e ft-ot. :)

2013. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!