Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A DM-ben most akcióban lévő...

A DM-ben most akcióban lévő Pampers 15%-os kupon összevonható a Joker 25%-ossal?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. egy termekhez csak 1 kupont hasznalhatsz fel. blokkvégosszegit viszont barmelyikkel egyutt lehet.
2013. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben a 15%-os végösszegi,akkor igen.Én múlt héten vettem a dobozos Pampers Active Babyt(3-as méretűt,150 darabost)6990 az ára,felhasználtam a 25%-os Jokert,a 15%-os végösszegit.Kiszámoltam,így 30 ft-ra jött ki darabja a pelusnak!
2013. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a vásárlás végösszegi 15%-os vonható össze más kupon akcióval.
2013. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van nagy dobozos Pampers a Dm-ben? Meddig lesz akciós? Köszi!
2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Múlt héten volt,de nem biztos,hogy most is találsz belőle.Azt mondták a DM-es csajok-jó ismerőseim-hogy most 1x-i szállítmányt kaptak(20 éves a DM,ezért mindig van valami akció,ami 1-2 hétig,illetve a készlet erejéig tart).
2013. márc. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi, voltam múlt héten, de nálunk sajnos nem volt. Lehet, hogy elnézek ma is. Köszi még egyszer!
2013. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) sokat segítettetek
2013. márc. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!