Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vkinek valami bevált praktika...

Vkinek valami bevált praktika kaka problémára? A hőmérőzésen és a kúpon kívül.

Figyelt kérdés

5hetes a fiam, borzasztó ahogy szenved a kakától. egyre sűrűbben kell hőmérőzni és akkor 2-3 pelust telerak. A doki tegnap annyit mondott h hőmérőzzem tovább szükség szerint,majd megoldódik ez magától csak idő kell neki. :/

vkinek van vmi értelmes praktikája ami beválhat??


2013. jan. 29. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igaza van a dokidnak.Mi is szenvedtünk egy ideig de tényleg csak az idő segített.Ha gondolod itass vele vizet, az kicsit lazít a székletén.
2013. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha még szoptatod, akkor figyelj oda az étrendedre, kerüld a fogós ételeket.

nekünk az is bevállt, ha adtam neki kicsit a szoptatós teámból. (laktoherb, de a hipp nataltól nekem is ment a hasam)

2013. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szoptatok és ilyenkor rengeteg narancsot eszek és iszok,nekünk ez vált be,garantált kakis pelus.
2013. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A hőmérőzés könnyen hozzászokást eredményes, én is inkább a Te étrendeden változtatnék.

Nekem pl. a Hohes-C multivitamin ital vált be. Délben ittam 2 pohárral, délután garantált kaka volt a fimanál.

2013. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hőmérő helyett inkább szélcsövet vennék, szerintem jobb. De vigyázz, mert hozzászokhat!
2013. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem. hát fura ez, mert a védőnő szerint akármit ehetnék, akár puffasztó v nehéz ételeket is mert az én szervezetem kiválasztja a nehéz részt így a baba nem fog attól szenvedni,mert a tejbe nem megy át. Ettől függetlenül nem merek ilyesmit enni, de akkor megpróbálom a narancsot meg több rostost hátha segít.

köszi a válaszokat!

2013. jan. 29. 12:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ezek a védőnők mondanak annyi hülyeséget. Az én lányom is megérezte ha nehezet ettem, vagy tejet ittam, attól kipattogott. Volt kakilós bajunk nekünk is, nekem anyukám tanácsolta, hogy reszeljek le almát és várjam meg, hogy jól megbarnuljon, az székletlazító. És tényleg bevált.
2013. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kis kanál olívaolaj!!!!de csak jó minőségű, nem gagyi!!!
2013. jan. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a Lactiv Baby probiotikumot ajánlotta a doki. Napi 1 kis kanállal kap, reggel szopi előtt és semmi baja, azóta nagyon könnyen jön a kaki. Ez jótékony baktériumokat tartalmaz, segít az emésztőrendszernek, mert ilyenkor még nincs rendesen kialakulva a bélflóra, ezért mondta szerintem a dokid, hogy majd megoldódik. Ehhez nem lehet hozzászokni, ez már pozitívum. :-D

2 hós kislány anyukája

2013. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 frászkarikaborsó ***** válasza:

Jézus, komolyan ezt mondta a védőnőd?? Ugyan jöjjön már el hozzánk és nézze végig hogy a fiam mit szenved este amikor LAZACOT eszem ebédre... nem egyszer fordult elő mert én sem hittem el, de ez van! És még rengeteg minden van ami bántja őt...


És a széklet problémát is meg tudtam oldani, minden reggel ettem egy szelet kenyeret egy kanál szilvalekvárral, érdekes módon ahogy ezt elkezdtem, aznap már könnyen tudott kakilni a kisfiam és utána is ha kifelejtettem, meglátszott az eredmény.

2013. jan. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!