Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy csináljátok,...

Anyukák, hogy csináljátok, hogy mindig van elég pontotok a DM-ben kupon kiváltására a pelenkákhoz?

Figyelt kérdés

Most nekem is küldtek végösszegi kupont, de 50 pontos kuponfüzetet csak 1-et tudok kiváltani, az 1 csomag pelenka pedig nem sokáig elég.


Bocsi csak még kezdő vagyok ezen a téren :-)


2013. jan. 1. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem, mindig mindenki ezzel jön hogy 25 % meg 15% végösszeg kupon. Jó most osztogattak egyszer kétszer 15%os kupont de csak 8 ezer ft felett lehetett használni, előtte meg csak a nagyobb kuponfüzetben volt, tehát ahhoz hogy minden hónapban összejöjjön ez is az is ahhoz azért kell vásárolni máskor is a dmben ... (én meg amúgy drágállom más téren).
2013. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pont úgy, hogy mást is veszek ott, nem csak pelenkát.

A DM saját márkás termékei elég jó áron vannak, pl papír törlök, zsebkendő, tisztító kendő, tusfürdő, sampon, vatta korong, vatta lap, testápoló, meg egy csomó mindent. Így gyűlik a pont, amit utána be lehet váltani.

2013. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eddig ritkán váltottam ki kuponfüzetet, így tudtam venni legutóbb több csomag pelenkát, de az eddig tartott.
2013. jan. 1. 14:15
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ott veszem a pelust, az akciós popsitörlőt, a fürdetőt stb., így 1-2 hónap alatt összejött rá annyi, hogy újra és újra elegendő pontom legyen.

Meg nekem a DM küld évközben is végösszegi kupont, ahol nincs 8000 Ft-os kikötés (pl. szülinapra vagy névnapra...). Ti nem kaptok ilyet?

Összességében nekem így mindig gazdaságosabban jön ki ott a vásárlás, mint máshol.

2013. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem értem. Kicsit berágtam múltkor a DM-re. Kivolt írva, hogy kuponfüzettel ennyi és ennyi egy jobb minőségű bébiétel. Gyorsan kiváltottam a füzetet és bevásároltam jó pár üveggel és a végén levontak 80 forintot, összesen egy darab üvegből, merthogy csak egy termékre vonatkozik az árkedvezmény. Kicsit berágtam rá, mert otthagytam már nem kevés pénzt és akkor kiszúrják a szemem 80 forint kedvezménnyel. A végén fizettem 2300 forintot. Amúgy összehasonlításképpen. Pár nappal később a Rossmannban akciós bébikaják voltak, plusz Rossmanno kártyával 6 csomag Babydream popsitörlő 1500 huf volt, ami normál áron 450/ csomag. Vettem még jó pár üveg bébikaját és fizettem 2500-at. Szóval nem mindegy. Nekem is van most egy 25%-os kuponom a DM-be. Azon talán veszek pelenkát, de még az sem biztos...
2013. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, 4 es ez a végösszegi kupon egyszer jött nem? Valahogy mostanság. Nem tudom nekem évek óta megvan ez a kártya és csak most küldtek ilyet. Ahol 4 ezer ft volt a limit azt hiszem. A másik hogy felénk (pedig nagy város) 2 dm van mindkettő irtó kicsi bolt így mérethiányos és fajta hiányos a pelus készlet dm es van amit utálok meg marha drága liberó (mérethiányos az is ált.) meg sima pampers abból is van hogy nincs 3as vagy 4 es. Szóltam már a boltban is szóvá tettem de nem változott semmi, állítólag gyorsan elkapkodják amit rendelnek. Úgyhogy ezért sem tudom/akarok már oda járni mert csak a bosszúság van.
2013. jan. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4 gyerekünk van, ez bőven elég ahhoz, hogy állandóan legyen kuponfüzetem...
2013. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én csak olyasmit veszek a dm-ben, ami jó árban van. Ha vmi jóval drágább, mint máshol, akkor nem fogom a pontok miatt a dm-ben megvenni, így nem gyűlnek olyan gyorsan a pontok. Most van 2 végösszegi kuponom, de ahhoz, hogy megérje itt pelenkát venni, kell a 25%-os jokerkupon is.
2013. jan. 1. 14:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is ez a bajom hogy nem látom olcsóbbnak más téren...és így nekem se gyűlik olyan gyorsan..
2013. jan. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is vásárolok még pár terméket náluk, de tényleg csak azt ami bevált és megéri. Pelenkán kívül ott vesszük a (saját márkás) fogkeféket, náluk veszi a férjem az arcszeszt, mindig azt, ami éppen benne van a kuponfüzetben, én a hajfestéket, gyerekeknek a fürdetőt. Nekem mindig van a kártyámon annyi pont, hogy legalább 1 50 pontos füzete kiváltsak. Igaz a kezdetek óta megvan a kártyám, és még a legkisebb vásárláskor is használom.
2013. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!