Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FIÚS anyukák! Használta...

FIÚS anyukák! Használta közületek valaki a Babylove 2-es pelusát újszülött kisfiánál? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2013. márc. 2. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!A Babylove pelenkát én nagyon imádtam!!Liberot használtunk,és mivel egy idő után elég húzós lett az ára,így mindenképpen váltani akartam,és csak ez a pelus,valamint a Müller saját márkás pelusa(Beauty Baby)vált be.Bátran merem ajánlani mind a kettőt.:)
2013. márc. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és neked is kisfiad van?:) azért fontos ez nekem, mert nekünk is az lesz, és hallottam én már sok dicséretet a Babylove pelusra de inkább kislányos anyukáktól...és mint tudjuk, kisfiúnak/kislánynak más válik be általában....
2013. márc. 2. 13:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen,kisfiam,van,csak mi már rég szobatiszták vagyunk,éjjel-nappal.:)Egyébként az unokanővéremnek is kisfia van,és nekik is bevált.De ki kell próbálni,aztán meglátod.Mert lehet neked éppen nem válik be.Van ilyen...Egy próbát mindenképpen megér!:)
2013. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált kisfiam van:)
2013. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah!!Majdnem elfelejtettem.GRATULÁLOK!!:) (első voltam)
2013. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, Nekem is fiam van, ő már 20 hónapos. Én a kezdetektől Dm-s pelenkát használok. Eleinte volt próbálkozás liberó, lidl-s,mülleres, vagy a pampers premium care (az utóbbi volt a legjobb) De végül mégis a DM-es mellett döntötetm. A legtöbbtől pl a lidl-stől kiütéses lett,a liberó örkösen átázott, talán a pampers volt a legjobb, de én úgy gondolom, hogy elég drága hhoz képest, hogy kidobom. Így maradt a dm-s, az ára elfogadható, a minősége a legjobb. Nem folyt ki soha a kaki, volt, hogy pisitől elázott, de ez az én hibám, mert elfelejtettem cserélni....de ehhez sok sok pisi kellett, mert az én fiam egy teve, sokat iszik így gyakran kell cserélnem.

Most jár az 5-ösnél, lassan lassan jön a 6-os.Én bátran merem ajánlani.

Remélem beválik-)

Jó babavárást, könnyű szülést.-)

2013. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Akkor jól tettem, hogy ilyet vettem, ugyanis rakom be a kórházi pakkba, szinte bármelyik nap jöhet a kis fütyis:)))

2013. márc. 2. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
mi is szerettük nagyon szerintem jó pelenka! mi viszont azért váltottunk csak át pampersre (premium care és active babyre) mert ezek vékonyabbak. de a nedszivóképességével maximálisan elégedettek voltunk!
2013. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is sok jót hallottam erről a pelusról és vettem is. Majd a használatánál rájöttem, hogy lehet valakinek bevált, nekünk viszont nem. Most használjuk a pamperst (ebből több félét is), ez a legjobban nedvszívó. Használtunk haggiest is, az is jó, mert hátul gumis, viszont nem olyan jó a nedvszívós képessége. A nagyobbik fiamnál is az volt, hogy eleinte a haggies jött be, majd mikor egyre több balesetünk lett, váltottunk pampersrem majd balesetek és jött a liberó. Gondolom mikor kicsit hízott, máshogy illeszkedett már rá a pelus. Ugyanis a haggies és a liberó is kicsit szélesebb, a pampers meg talán kicsit keskenyebb. A tesco márkásat a nagynál próbáltam és szintén nem jött be. Meg nála ez a 100 darab 3500 ft sem jött be. Az az olcsó fajta. Most is kaptunk a kicsinek egy csomival, nagyon kíváncsi vagyok, ez milyen.
2013. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja nem fejeztem be, mert a nagyobbiknál a pampers volt már a végén. :)
2013. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!