Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb. Mennyibe kerül a dm-es...

Kb. Mennyibe kerül a dm-es babylove újszülött pelus?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom az árát, de jobb mint a Libero, és biztos hogy olcsóbb. A fiamnál csak ezt használtam, és most is ezt fogom. És ami még szuper, ha meglesz a baba, az anyakönyvi kivonattal kell bemenni, amivel kiválthatod a bababónuszt, és egy csomó kedvezményt kapsz! Sok sikert! 36 hetes kismama
2008. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia:)


Köszönöm, már megvan a baba.

Huggiest vettem neki, az nagyon jó.

De a dm közelebb van, mint a huggies forrás:)-ezért kérdeztem.

2008. jún. 6. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
990 Ft.Boldog babázást!
2008. jún. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ma voltunka pici fiammal a dm-ben pelust venni igaz kicsit nagyobbat!:-)5hónapos múlt a kisfiam!Szóval 990Ft-ba kerül de van Libero itt nálunk lehet kapni Huggiest is!Nagyon jó még a Rossmanos is!próbáltad már?Jó babázást!:-D
2008. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Még csak Huggiest használtunk (újszülöttből, mert van itthon mini libero meg tescos is, de azokból még kifolyik a tartalom) -az nagyon bejön.

A Liberoról is jót hallottam.

Akkor lehet, hogy kipróbáljuk a dm-st.Bár ezek szerint árban szinte ua. mint a többi.

2008. jún. 6. 21:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt ne vedd, szerintem nagyon rossz. Nálunk minden cucc kifolyt belőle, pisi is kaki is. Érdemesebb megvenni a pempers-t vagy a libero-t ha le van akciózva, úgy nem olyan vészes az ára. :)
2008. jún. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
990ft 24dbos,de ez a legkissebbre való.Amúgy ha jól emlékszem kb ugyan úgy jön ki az ára mint a liberonak 35ft körül-legalább is mi a tescoban vettük a liberot és az így jött ki ,mint a dmes darabra.De ha máshol veszed gondolom drágább..
2008. jún. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ma voltam, hogy vegyek (28 db 990 ft), de megint Huggiest vettem.

Abból 66 db volt 2090 ft.

2008. jún. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!