Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babámnak néha beeresedik a...

A babámnak néha beeresedik a szeme. Ez mitől van?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kisfiamnak eddig kétszer vettem észre hogy piros eres lesz a szeme, mint amikor mi fáradtak vagyunk. Este volt, gondoltam a fáradtság miatt vagy álmos, ilyesmi. De ma reggel is ilyen volt a szeme. Mitől lehet? Elvigyem orvoshoz?

2013. márc. 4. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
De maga a szeme, vagy a szemhéja?
2013. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szeme fehér része.
2013. márc. 4. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked: [link]


Vagy esetleg egy másik anyuka hátha még netközelben van, mert 2008 -ban írta ki a kérdést, de egy próbát megér hogy írsz neki hogy mi lett a babája szemével. :

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon erölködik a kakival vagy a sirással az enyémnek akkor jön ki, elmulik. 7hós
2013. márc. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Húha, köszönöm a cikket! Mondjuk eléggé megrémisztett. Lehet hogy valóban el kéne vinnem orvoshoz.


Utolsó: nem kakilt reggel, sírni sem sírt. Nem erőlködik. Mondjuk mostanában rászokott arra hogy úgy csinál mintha kakilna. Nem kakil, azzal tutira nincs probléma, jókedvében csinálja ezt az erőlködést. De reggel ezt nem csinálta.


Egy utat megér az orvoshoz. Szerintetek akkor is oda lehet vinni amikor nem piros a szeme?

2013. márc. 4. 09:39
 6/6 anonim ***** válasza:
+rémiszteni nem akartalak, csak érdemben nem tudtam hozzászólni és rákerestem a cikkre. Szerintem simán elviheted az orvoshoz és ő megmondja need h kell-e aggódnod!
2013. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!