Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3. baba? Kisfiam 10 hónapos a...

3. baba? Kisfiam 10 hónapos a nagy most megy oviba szeptemberbe úgy néz ki jön a baba nem terveztük, de ab. kizárva mi lesz 3 picivel adjon valaki tanácsot.

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Megis mi lenne? Felnevelitek. Ahol elfer ketto, ott harom is.
2013. márc. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem lesz könnyű dolgod, de csomó mindent megörököl a testvérektől és több lesz az adóalap csökkentés is. anyagilag annyira nem fog megviselni titeket. szabadidőd, ha eddig volt is, most nem lesz, rohanhatsz 3 féle majd :))
2013. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a nehézségeket és anyagi vonzatokat #2 vázolta, de ugyanakkor nálunk a harmadik érkezésével lett hihetetlen boldog és vidám a család! És a testvérek egymást is nevelik. - Bár elég sok dolgunk volt- az a pár év, amíg 3 kicsi volt a legboldogabb időszak is volt egyben.
2013. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is így "jártunk" Nagyon szépen elterveztük, hogy négy év lesz a gyerekeink között, a nagy beszokik az oviba én pedig otthon lehetek a kicsivel. Ez meg is volt, de terhes lettem újra. A második és a harmadik között 16 hónap van. Én jobban paráztam tőle, mint amilyen volt. Igaz a középső egy végtelen nyugodt gyerkőc, babának a kicsi is az volt. Már nem, de ez más kérdés :) Az, hogy a férjem tudta vinni a nagyot oviba, apósom pedig hozni az nagy segítség volt az első pár hónapban. (Utána már mi mentünk érte a kicsikkel).

Nem tudom a kicsid hogy alszik el, de addigra próbáld meg rászoktatni hogy egyedül is menjen. A középső nálunk nem aludt el magába, ha nem volt otthon a férjem akkor egy néha okozott gondot. Mindig a kicsit fürdettük először és letettük aludni, hogy utána a nagyokkal legyünk egy órácskát a kicsi nélkül. Valamint én igyekeztem mozgósítani mindenkit, hogy tudjak egy-egy gyerekkel is együtt lenni, elmenni valahová. De ez az én lelkemnek kellett, ők lehet ellettek volna enélkül is :)

2013. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy éves volt a kisebbik fiam, és szeptemberben ment a nagy oviba, mikor kiderült, hogy jön a 3.baba....

MOndjuk eszünkbe sem jutott, hogy ne szülessen meg. Az ovikezdés a nagynak elég rossz volt- mondván, a kisöcsi otthon van anyával, és még ráadásul anya hasában van mégegy... szóval a kiscsoport elég rossz élmény maradt neki- de ő ilyen kis félős mimóza gyerek egyébként is.

És mivel mind fiu- elég egyszerű velük még most.

Jó lesz együtt a három kicsivel majd meglátod!! Hamar összenőnek - én is ezt vettem észre, a 3. már szinte észrevétlenül nől. Egyébként 3hete múlt egy éves és csak pislogok, hogy hol, mikor hogy történt ez, és hol van az az egy év?? nem is emkékszek....

De iszonyat jól elvannak mindhárman együtt. 4éven belül születtek ők is.

gratulálok, a nagy is fiu nálatok is?

a pocaklakónak tudnia a nemét? vagy még korai a terhesség?

2013. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat azért most már kicsit megnyugodtam :) 5 hetes vagyok és két fiam van
2013. márc. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!