Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem akarták megtudni...

Akik nem akarták megtudni vagy nem tudta az orvos megmondani a baba születéséig a pici nemét, milye színű ruhákat, babaholmikat vettetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Fehér, sárga, zöld.
2013. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltam ilyen helyzetben,de ha így alakult volna a dolog.Akkor semleges színű,(vajszínű,fehér,drapp) ruhákat vettem volna minimális mennyiségben.A kocsit egyébként is uniszex színben vettünk,a bútor is fehér-drapp,így ha a kistesó másnemű is jó.
2013. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem tudtuk mi lesz,csak mikor megszületett.Fehér,zöld,sárga és a mintákra figyeltünk meg a fazonra,mert vannak kimondottan lányos vagy fiús minták.
2013. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van egy kisfiunk, szeretnénk még babát. De nem szeretnénk tudni a születéséig a nemét :) Azért kérdeztem ki milyen színű dolgokat vesz-szerez be a leendő bébinek így.

A kisfiamnak van narancssárga és piros pólója, harisnyája zoknija is..

2013. márc. 3. 12:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Zöld vagy sárga, esetleg pár kék darab. Ha kislány, akkor sem kell minding rózsaszínben lennie ;)
2013. márc. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Először mi sem akartuk tudni a nemét aztán a 18. héten győzött a kíváncsiság. Meg a genetika... A 3 nagybácsi és a 2 fiú uncsitesó mellé csatlakozott egy új kislegény :)
2013. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fehér, sárga, zöld, világosbarna, piros, narancssárga. Amúgy a lányokra is simán ráadtam a kéket.
2013. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!