Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez mostmár mindig így lesz?...

Ez mostmár mindig így lesz? Alvás idő kérdés.

Figyelt kérdés
Kisbabám 7 hónapos. Eddig este 8-reggel fél 8ig aludt. 3 napja este 9-fél 10 között tud elaludni és már 6kor kukorékol. Délután is délelőtt 1-1,5 órát alszik, délután max 1,5 órát, de azt is kettőből. Sokat ébred éjszaka a foga miatt, de a reggeli ébresztő is ezért lehet? Vagy készüljek hogy átváltozott és mostmár "korán" kelő tipus lesz?:)
2013. márc. 4. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A babáknál csak a változás állandó :). Szerintem még simán visszaállhat, nekem is volt, hogy reggel 6-kor kelt, volt, hogy fél 10-kor (olyan is, hogy egymást követő napon), most beállt olyan kb. fél 8 - 8-ra.
2013. márc. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem eddig aludt sokat :) legalábbis az én fiamhoz képest. ő most lesz 6hónapos, és általában este 11-12 körül alszik el, reggel 7körül kel. amikor 8körül elalszik, aggódom, hogy valami baja van :)) napközben ő is egyre kevesebbet alszik, ráadásul ha ébren van egyfolytában ölben akar lenni. a tiednek még nincsenek kint a fogai? lehet, hogy ha kibújnak, akkor megint úgy fog aludni, mint korábban. de legalábbis gondolom, éjszaka nem fog felkelni. mi átvészeltük éjjeli kelések nélkül az alsó két fogat, de azért volt lefekvés előtti hiszti elég gyakran
2013. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincsenek még fogacskái:(

Hát nem bánnám ha visszaállna és tovább lustizhatnánk legalább 1 órával, de majd csak lesz vhogy. Mindenesetre megnyugtató hogy van még remény:)

2013. márc. 4. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is 7 hónapos és most 1 hete szokott át arra h végig aludja reggelig az éjszakát. eddig 4 kor kelt most reggel 7-8 ig birja kajcsi nélkül. változik neked is, vagy tényleg a foga lesz. nyugi beáll majd :) üdv 7 hós anyuka
2013. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!