Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nassolnivalót adtok a...

Milyen nassolnivalót adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 12:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Kérdezhetném, hogy milyen idős babának, de inkább azt kérdezem, minek egy akármilyen idős babának nassolni? Előre az elhízott társadalomért?
2009. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
a fiam imádja a natúr kölesgolyót. szerintem se íze, se bűze, ő mégis szereti - örülök is neki, mert így nincs keksz, se babapiskóta, amik cukrosak. 11 hónapos, pont ma :)
2009. szept. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Babapiskóta, keksz, reszelt alma picit megcukrozva. Ne félj, én is kaptam kiskoromban ilyeneket, és a mai napig 42 kiló vagyok. Nem szabad túlzásba vinni, és akkor semmi baj nem lesz.
2009. szept. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
8 hónapos nem adok semmi nassolni valót,csak a szükséges kajáit kapja meg,néha kiflicsücsköt rágogat.
2009. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Én nem értem az itteni anyukákat!Vagy a fele hazudik aki erre az oldalra ír!!!!!!!!!!!!

Mindenki azt szajkózza hogy a tápszert adja a gyerekének már lassan 3 éves koráig, mert tejet nem ad(mit gondol majd oviba hígítják neki a tejet)

Az ilyen babakekszeket piskótát, babajoghurt, és később rendes joghurt stb stb direkt gyerekeknek készítenek ami lehet ennie is, uez a cég gyártja az már nem jó a gyereknek mert hizlalja meg a sok blabla, akkor kérdem én kiktől fogy az a sok édesség a boltba?????????

Ilyenkor jön a rizsa hogy gyümit kap csak, igen utánna meg a többit.Nem értem miért nem lehet vállalni?

Az én kislányom 1 éves és eszik johurtot, tejszeletet, túrórudit, pedig kap mellé gyümölcsöt is.Abszolút nem kövér gyerek, különben is a szülő kötelessége ezt kordába tartani!!Illetve az alkati kérdés megint más!!!!

Lehetőleg az pontoozzon le, aki valóban ennyire kimért és nem csak azért írja le szépet hogy a külvilág felé mutasson!!!!!!Úgysem tudjuk ki kicsoda!

2009. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Szia.az elötted szoló vagyok,nem tudom,hogy szépnek számít e de én tényleg nem adok mást csak kiflicsücsköt.miért hazudnék?biztos van akinek ez sem tetszik.a tesója tejérzékeny igy a tejtermékek késöbb kerülnek napirendre,a babakeksz ruhadt drága,a simát meg még nem merem neki adni,egyszer le tört egy nagyobb darab és elég sokat szenvedett mire visszatudta köhögni.mást meg még tényleg minek adjak,majd késöbb.
2009. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Nem kell nassolni való egy babának. Ráér felnőtt korában ilyen egészségtelen dologra. Egyen rendesen és akkor nem kell ilyesmi! És ilyenkor panaszkodnak az anyukák, hogy a gyerek nem eszik rendesen!

Felháborító, hogy milyen szülők vannak!!!

2009. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Csak séta alatt kap kiflicsücsköt, banánt, fagyitölcsért. Mivel nagyon jól tudja, és látja, mit veszek a péknél, zöldségesnél, nem nagyon lehet megúszni, mert akarat, az van...:) Otthon nincs nassolás, édességet kb. havonta 1x kap (babakeksz, babapiskóta), joghurtot én csinálom natúr joghurtból és gyümiből, és ezt nem képmutatásból írom, hanem tényleg így van.
2009. szept. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

18 hónapos lányom imnádja a háztartási kekszet, a mese kekszet, a kukit. Néha kap Győri édest is. A gyümölcsöket is nagyon szereti. A johurtot is szereti, de sajnos tejérzékeny ezért már nem ehet ilyesmit.

Csokit, cukrot, fagyit még nem adtam neki, de nem is akarom egy jó ideig. Ráér akkor, ha nagy lesz.

Így is 11 kg és 90 cm.

2009. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Kölesgolyó,buláta.
2009. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!